bitbay gieldy 710x100

Darmowa akcja od XTB na dobry początek

Wraz z nowym rokiem, broker XTB ogłosił promocję, w której nowi użytkownicy mogą otrzymać darmową akcję na start.

Promocja zorganizowana przez XTB, ma na celu „promocję inwestowania na rynku akcyjnym wśród jak najliczniejszej grupy potencjalnych klientów.” Aby osiągnąć taki efekt, Dom Maklerski XTB zdecydował się przyznać całkowicie bezpłatnie jedną akcję o wartości ponad 100 złotych każdemu nowemu klientowi, który otworzy darmowe konto i zdeponuje środki w dowolnej wysokości.

ODBIERZ DARMOWĄ AKCJĘ

Otrzymując akcję w promocji, klient automatycznie staje się jej właścicielem, to znaczy że przysługuje mu zarówno prawo do dywidendy, jak i otrzymania zysku z tytułu sprzedaży akcji.

Jak otrzymać darmową akcję od XTB?

Jest do bardzo proste, wystarczy że:

  1. Założysz darmowe konto w Domu Maklerskim XTB
  2. Wpłacisz depozyt o dowolnej wysokości

Promocja dotyczy wyłącznie osób fizycznych, które otworzą konto w XTB nie wcześniej niż przed godziną 9:00 czasu polskiego, 9 stycznia 2023 roku.

Inwestuj po mistrzowsku z XTB

Najnowsza promocja XTB jest wspierana przez ambasadorów marki – byłą mistrzynię UFC, Joannę Jędrzejczyk oraz byłego mistrza wagi półciężkiej UFC, Jiříego Procházkę.

Warto pamiętać, że inwestowanie w akcje w XTB odbywa się bez prowizji, przy nie przekroczenia miesięcznego obrotu w wysokości 100 000 EUR. Powyżej tej kwoty, obowiązuje prowizja w wysokości 0,2% (min. 10 EUR). Dodatkowo, minimalna wartość transakcji dla akcji notowanych na polskim, europejskich oraz amerykańskich parkietach wynosi na XTB zaledwie 10 PLN/EUR/USD.

Dodaj opinię