bitbay gieldy 710x100

Czym jest inwestowanie społecznościowe na eToro

Inwestowanie społecznościowe na eToro w głównej mierze polega na kopiowaniu ruchów innych inwestorów.

Inwestowanie społecznościowe na platformie eToro - Czym jest sieć inwestycji spo
68% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Broker eToro zastosował innowacyjną funkcję inwestowania społecznościowego CopyTrader, która daje możliwość powielania zagrań wybranych traderów. Każdy inwestor, który zezwoli na kopiowanie swoich ruchów, posiada profil ze zdjęciem, podstawowymi informacjami dotyczącymi strategii inwestycyjnej, lokalizacji itp.

Aby zachęcić traderów do dzielenia się swoimi zagraniami, eToro wprowadził program Popular Investor, który nagradza traderów za każdego pozyskanego followersa. Tym sposobem trader może zarobić dodatkowe środki, nawet do 2 % posiadanego kapitału. W dodatku zarobki z programu Popular Investor są niezależne od skuteczności i uzyskiwanych zysków lub ponoszonych przez tradera strat.

Inwestowanie społecznościowe na platformie eToro - Czym jest sieć inwestycji spo

Dodatkową funkcją w inwestowaniu społecznościowym są kanały komunikacyjne, systemy powiadomień i możliwość zadawania pytań, dzielenia się swoimi opiniami i prowadzenia otwartych dyskusji z innymi traderami.

68% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

eToro to platforma z wieloma aktywami, która oferuje zarówno inwestowanie w akcje i kryptoaktywa, jak i handel kontraktami CFD.
Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Wyniki osiągnięte w przeszłości nie wskazują na przyszłe wyniki. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.
Kopiowanie transakcji to usługa zarządzania portfelem świadczona przez eToro (Europe) Ltd., która jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd.
Inwestowanie w kryptoaktywa jest nieuregulowane w niektórych krajach UE i Wielkiej Brytanii. Brak ochrony konsumenta. Twój kapitał jest zagrożony.
eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za dokładność lub kompletność treści tej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie dotyczą konkretnych podmiotów.

Dodaj opinię