bitbay gieldy 710x100

Crypto.com uruchamia platformę NFT z utworami Snoop Dogga, Lionela Richie

Giełda Crypto.com uruchomiła platformę NFT z pracami takich artystów jak Snoop Dogg czy Lionel Richie. Platforma umożliwi twórcom łączenie się z fanami i kolekcjonerami poprzez nowe potężne medium jakim są tokeny NFT.

Partnerami startowymi projektu zostali: Snoop Dogg, BossLogic, Boy George, Klarens Mallutawith Lionel Richie, Axel Mansoor (The King Of The Clubhouse ), Bag Raiders, Jonathan Monaghan z Nathanem Evansem (z # 1 singla Sea Shanty 'Wellerman’ ), KCamp , KLOUD i Mr. Brainwash.

Pierwsza prezentacja odbędzie się w piątek 26 marca i obejmie nową kolekcję znanego artysty Marvela, BossLogic. BossLogic powiedział: „Jestem wdzięczny za możliwość współpracy z Crypto.com. Będąc zapalonym użytkownikiem ich platformy, to trochę surrealistyczne, że mogłem być częścią ich kolejnego kroku w nową erę sztuki i NFT. Czekajcie na mój ekskluzywny drop i kilka ważnych kolaboracji ”.

W świecie sportu Crypto.com i Aston Martin Cognizant Formula One współpracują, aby wprowadzić pierwszy NFT dla zespołu F1. NFT będą dostępne w niedzielę 28 marca, gdy zespół powróci do F1 po ponad 60 latach, aby wziąć udział w pierwszym wyścigu w 2021 roku.

Aby kierować nowym przedsięwzięciem, Crypto.com niedawno mianował Joe Conyers III na specjalnie stworzone do tego celu stanowisko EVP, Global Head of NFTs.

baner crypto.com

Dodaj opinię