coinbase baner

coinroom zamknięte
OPINIE

96 opinii o „Coinroom”

 1. Jak by ktoś miał jakieś wieści odnośnie niewypłacalności lub wiedział o jakimś pozwie zbiorowym proszę o kontakt bo prokuratura kuli ogon.

  Odpowiedz
 2. coinroom sp z o.o. ,którą prowadzi pan T.W. to złodziej i wyrachowany oszust, który powysyłał wszystkim wierzycielom na maila ,że do 19 kwietnia wyjaśni sprawi ,lecz to to gra na zwłokę , oraz ażeby uśpić czujność wierzycieli.
  pan TW niedługo usłyszy zarzuty oszustwa – przywłaszczenia pieniędzy .
  W dniu ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ,życzę panu TW długiej odsiadki z zakładzie karnym.

  Odpowiedz
  • Coinroom ,która prowadzi Pan TW to wyrachowany oszust i złodziej, zagrał na czas wysyłając maile info ,że do 19 kwietnia wyjaśni sprawę, okazało się to tylko gra na zwłokę. Ponieważ pan TW doskonale wie niedługo zostanie zatrzymany, a następnie areszt i w dniu Świąt Wiekienocych ,życzę panu TW długiej odsiadki w zakładzie karnym.

   Odpowiedz
 3. To kuriozum ,! Pomimo tylu afer odnośnie oszustw i przywlaszczenia pieniędzy , Coinroom jest kolejną machiną do oszukiwania klientów i przywlaszczenia pieniędzy ,gdzie to jest zwykły złodziej,dlatego też sprawę należy zgłosić do Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota ul.Wiślicka 6, 05- 077 Warszawa.

  Odpowiedz
 4. Osoby pokrzywdzone przez firmę Coinroom muszą składać wg właściwości , zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej Warszawa – Ochota ul. Wiślicka 6 , 05-077 Warszawa o popełnieniu przestępstwa oszustwa- przywłaszczenia pieniędzy przez prezesa Coinroom T. Z.W., oraz informować ABW w Warszawie o w/w przestępstwie.

  Odpowiedz
 5. Witam..rowniez zlecilem wyplate na inny portfel tego samego dnia w ktorym dostalem mejla..i nic..poslali tylko potwierdzenie przyjete do realizacjii..do dzis zero odezwu..
  Co robic..pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. Coinroom to zwykli oszuści i złodzieje, od ponad tygodnia przywłaszczał pieniądze moje i innych osób, niech oszustem zajmie się Prokuratura i ABW ( mini amber gold).

  Odpowiedz
 7. Coinroom Sp z o.o. , to zwykły oszust i złodziej, który działa z premedytacją i wyrachowaniem, ponieważ ok tygodnia czasu przywłaszczał moje i innych osób pieniądze !
  Niech zajmie się nim Prokuratura, a oszust – złodziej trafił do puchy !

  Odpowiedz
 8. Czas na pozew zbiorowy? Samemu raczej nie chce mi się w to bawić, bo kwota mała, ale zdecydowanie nie można im popuścić, niech zwracają środki.

  Odpowiedz
  • Osoby pokrzywdzone przez Coinroom ,oszustwem -przywłaszczeniem muszą składać zawiadomienie wg właściwości tj. PROKURATURA REJONIWA WARSZAWA OCHOTA UL.WIŚLICKA 6, 05-077 WARSZAWA.

   Odpowiedz
 9. Złodzieje i oszuści , przywłaszczyli moje pieniądze , trzeba zgłosić złodzieja do Prokuratury,oraz poprosić Pana Zbigniewa Ziobro o pomoc.

  Odpowiedz
  • Osoby pokrzywdzone przez Coinroom ,oszustwem -przywłaszczeniem muszą składać zawiadomienie wg właściwości tj. PROKURATURA REJONOWA WARSZAWA OCHOTA UL.WIŚLICKA 6, 05-077 WARSZAWA. To spółka oszustów i złodzieji.

   Odpowiedz
 10. Klient Coinroom

  Mi przelali część na portfel zewnętrzny na drugi dzień. Ale dużej części brakuje. Znajomy też coś dostał ale też tylko małą część.
  Nie wiadomo co z resztą.

  Odpowiedz
 11. Czy ktokolwiek otrzymał zwrot środków na zewnetrzne portfele, albo jakąkolwiek odpowiedz na maila?
  Nagle dali jeden dzień na wypłatę środków blokując większość funkcji na stronie. Sprzedaż/kupno zostało zblokowane co uniemożliwia pozbycie się mało popularnych walut na zewnętrzne portfle. Poza tym przy wypłacie pln wyświetla się informacja od 50.0000 😀 co blokuję wypłatę mniejszej kwoty. A kontaktu ze strony firmy brak…

  Odpowiedz
 12. Witam,
  Ja również straciłem swoje kryptowaluty. Zrobiłem przelew na zewnętrzny portfel ale nic na niego nie doszło.
  Sprawę powinno się skierować do prokuratury.

  Odpowiedz
 13. W moim przypadku również nie otrzymałem wypłaconej kryptowaluty.
  Po przeanalizowaniu portfeli na etherscan.io wynika że wszystko poszło na Binance a dalej pewnie zamienione na USD.
  Myślę, że sprawę trzeba kierować do prokuratury.

  Odpowiedz
 14. Ostrzegam, wielkie oszustwo , gość odbiera pieniądze ze sprzedaży , lecz nie płaci sprzedającej .
  Brak kontaktu , nie odpowiada na maile.
  SPRAWA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY W WARSZAWIE ,JAKO OSZUSTWO – PRZYWŁASZCZENIE !

  Odpowiedz
 15. Ostrzegam ,nie wypłaca pieniędzy ,nie odpowiada na maile, oszustwo, sprawa zgłoszona do Prokuratury w Warszawie ,oraz zgłoszę do Pana Z. Ziobry o pomoc.

  Odpowiedz

Dodaj opinię