bitbay gieldy 710x100

Coinquista

Coinquista

14 opinii o “Coinquista”

 1. Nie polecam nikomu tej giełdy, moje bitcoiny warte ponad 600$ które przelałem na portfel nie dotarły tam. Minął tydzień, kontakt jest słaby, giełda nic z tym nie robi i nie stara się pomóc. Jak twierdzi,programiście starają się ponowić transakcję, ale ile to może trwać. Skoro są ubezpieczeni to niech oddadzą moje pieniądze i odzyskują je sobie sami.
  Cytując jedną z wcześniejszych opinii: OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

  Odpowiedz
 2. Niższe prowizje niż na pozostałych polskich giełdach, licencje regulatorów, współpraca z Bitgo. Mam nadzieję tylko, że będzie więcej par kryptowalutowych

  Odpowiedz
 3. Mloda gielda, duzo jeszcze musza zrobic.
  Ale robią i dzialaja.
  Ja jestem zadowolony, duzo konkursow, mozna wygrac ich walute.
  Za rok moze bedzie cos warte 🙂

  Odpowiedz
  • Polecam giełdę, dzięki wpisowi do KNF czuje że moje środki finansowe są bezpieczne.

 4. Duża zaleta firmy jest osobisty opiekun klienta, pomoże i doradzi w każdej sytuacji, a telefony odbiera nawet w weekend

  Odpowiedz
 5. Nie rozumiem negatywnych opinii. Moim zdaniem wygląd jest wyróżniający i nowoczesny, ale fakt że interfejs nie jest skopiowany z innych giełd. Wg mnie prezent w postaci 100 CQX za rejestrację jest fajną formą przywitania nowych użytkowników nawet jeżeli tokeny są niewiele warte. Przed rejestracją zrobiłem rozeznanie i Coinquista jako chyba jedyna giełda w Polsce (innych nie znalazłem) działa zgodnie z wytycznymi KNF. Oczywiście są też minusy takie jak np. weryfikacja oparta na dokumentach bo to nie taki prosty proces, ale to chyba wynika z restrykcji KNF więc w sumie działa na korzyść bezpieczeństwa użytkowników. Kolejnym minusem jaki zauważyłem to mały obrót, ale to raczej problem każdej nowej giełdy. Generalnie polecam!

  Odpowiedz
 6. Fajna giełda. Trochę problematyczna rejestracja (mam na myśli czasowo) ale jest inna niż większość giełd. Widać, że ktoś włożył trochę pracy a nie kupił white label za 19$. Zapisałem się do programu partnerskiego i powiem Wam, że zostałem zaskoczony, bo dostałem umowę z wytycznymi oraz z listą prowizyjną. Trudno mi powiedzieć coś na temat samego handlu bo jestem dość nowy w temacie. Ale kupiłem trochę XRP na innej giełdzie, przelałem na coinquistę i sprzedałem ze 100% zyskiem 🙂 Faktycznie mało się rusza na wykresach ale myślę, że to kwestia przekonania innych do tej giełdy. A decyzję podjąłem po dokładnym research’u. Tu jest wszystko polskie. Więc nawet w przypadku, że giełda zniknie z moimi funduszami, jest kogo i gdzie szukać. Trzymam kciuki za ich rozwój i mam nadzieję, że będzie z tego duża sprawa.

  Odpowiedz
 7. Nie rozumiem negatywnych opinii. Wg mnie interfejs jest intuicyjny, a wygląd zdecydowanie najlepszy ze wszystkich testowanych przeze mnie giełd. Prezent w postaci 100 CQX-ów na start wydaje mi się miłym powitaniem nowego użytkownika nawet jeżeli tokeny są niewiele warte. Z tego co mi wiadomo działają zgodnie z wytycznymi KNF dlatego wymagana jest weryfikacja oparta o dokumenty (polskie prawo). Oczywiście są też minusy takie jak niewielki wolumen, ale to chyba problem każdej początkującej giełdy. Generalnie polecam !

  Odpowiedz
 8. Gó…niana platforma do bólu. Nieintuicyjna. Beznadziejna. Założyłem konto po mozolnej weryfikacji (skany dokumentów), a w międzyczasie znalazłem inną, znacznie lepszą platformę. Przy próbie usunięcia komunikat, że muszę wyzerować saldo. Podczas zakładania Coinquista daje „w nagrodę” 100 g.wnianych CQXów, z którymi nie ma co zrobić. Wymieniłem to na 3/100000000000000000000000000000000 BTC, a przy próbie przelania tego do innego portfela BTC wyskakuje prowizja za transakcję rzędu 20 zł. Czyli wygląda to tak: zakładasz konto, udostępniając dane wrażliwe podmiotowi trzeciemu, ale nie możesz bezkosztowo tego konta zlikwidować. Wycofujesz zgody na przetwarzanie Twoich danych, ale nie da się tego zrobić bez usunięcia konta. A konta nie da się usunąć bez wyzerowania salda. Ergo: żeby zamknąć konto, musisz zapłacić ~20 zł. Tak więc Coinquista „uszczęśliwia” nowych klientów platformy i wciska im nic nie warte g.wno, którego nijak się nie da pozbyć bez ponoszenia realnych kosztów. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

  Odpowiedz
  • Później tego dnia, po wymianie kilku maili z helpdeskiem udało się usunąć wreszcie konto, więc można uznać, że problem się rozwiązał. Ale niesmak pozostał…

Dodaj opinię