bitbay gieldy 710x100

Coinquista odblokowała środki użytkowników

Giełda Coinquista, która od jakiegoś czasu zmaga się z problemami technicznymi na swojej platformie, poinformowała że środki klientów na giełdzie zostały odblokowane. Coinquista nadal jeszcze pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności na giełdzie, w tym między innymi nad ponownym udostępnieniem handlu.

Drodzy Coinquistadorzy, mamy dla Was pierwszą od dłuższego czasu pozytywną informację – środki na giełdzie zostały odblokowane.
Nadal pracujemy nad przywróceniem pozostałych funkcjonalności, przede wszystkim możliwości handlowania.
Jeszcze raz najmocniej Was przepraszamy za niepotrzebny stres oraz wszelkie niedogodności i dziękujemy Wam za wyrozumiałość oraz cierpliwość. Pozostajemy do Waszej dyspozycji na wszystkich naszych kanałach komunikacji.
Zespół Coinquista

Przypomnijmy, że kłopoty Coinquista zostały zasygnalizowane pod koniec stycznia i zgodnie ze złożonym oświadczenie zostały one spowodowane “technicznymi problemami z zakresu IT w obsłudze platformy giełdowej będącej własnością Coinquista S.A. Usterki spowodowane zostały zmianami w kodzie giełdy związanymi z implementacją nowych funkcji oraz wzmożonym ruchem.”

Dodaj opinię