bitbay gieldy 710x100

Coinquista nadal nie działa

Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, giełda kryptowalut Coinquista nadal nie wznowiła działania, choć zgodnie z ostatnim komunikatem miało to nastąpić 29.01.2021 roku. Dzień później, 30 stycznia, prezes giełdy wydał nowe oświadczenie, w którym informuje o przedłużających się pracach.

Drodzy Użytkownicy i Partnerzy Giełdy,
jak z pewnością zauważyliście, prace na giełdzie wciąż trwają.
Niestety, wciąż próbujemy zlokalizować dokładne źródło problemu. Zespół naszych programistów pracuje w dzień i w nocy nad rozwiązaniem.
Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. W poniedziałek 1. lutego prezes giełdy Michał Stryjewski osobiście skontaktuje się ze wszystkimi, którzy powierzyli nam swoje środki w celu ustalenia sposobu ich wypłaty. Pomimo problemów technicznych, dopełnimy wszelkich starań, aby Wasze fundusze jak najszybciej do Was wróciły.
Zarząd Coinquista S.A. w osobie prezesa Michała Stryjewskiego
Coinquista

Platforma Cryps skontaktowała się z prezesem giełdy, Michałem Stryjewskim, który oświadczył, że „usterka została naprawiona, jednak trwa przeliczanie sald na giełdzie.” Ponadto zapowiedział on, iż „giełda wróci w połowie lutego, wykorzystując przerwę na wprowadzenie nowych funkcjonalności.”