bitbay gieldy 710x100

Coinbase startuje w Japonii

Giełda Coinbaise informuje, że uruchomiła nową platformę w Japonii, jednym z pierwszych krajów, które wdrożyły kryptowaluty i jednym z największych rynków pod względem wolumenu obrotu kryptowalutami na świecie.

Zgodnie z globalną strategią Coinbase będzie dążyć do tego, aby być najłatwiejszą w użyciu i najbardziej zaufaną giełdą w Japonii, w pełni zgodną z lokalnymi przepisami. Dlatego też ogłasza współpracę z Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) — jednym z największych banków w Japonii obsługującym 40 milionów japońskich klientów. Partnerstwo z MUFG pomoże milionom ludzi w Japonii szybko uzyskać dostęp do platformy Coinbase i rozpocząć handel na giełdzie oferującej szybką wpłatę MUFG dla wszystkich klientów w Japonii od pierwszego dnia.

Dzisiejsza premiera to dopiero początek. Coinbase zobowiązuje się do zwiększenia wykorzystania kryptowalut w Japonii, oferując klientom japońskim najlepszą w swojej klasie ofertę produktów. Najpierw wprowadzone zostaną produkty detaliczne, w tym zestaw pięciu najlepszych aktywów w oparciu o wolumen obrotu, a w nadchodzących miesiącach dodanych zostanie więcej aktywów i produktów. W przyszłości planowane jest również wprowadzenie bardziej zlokalizowanych wersji popularnych na całym świecie usług, takich jak handel zaawansowany, Coinbase for Institutions i nie tylko.

coinbase giełdy

Dodaj opinię