bitbay gieldy 710x100

Coinbase przeznacza 500 mln $ na kryptoinwestycje

Giełda Coinbase poinformowała, że zamierza zainwestować w kryptowaluty 500 milionów dolarów, ponadto w przyszłości zamierza przeznaczać 10 % zysków na zróżnicowany portfel aktywów cyfrowych.

W ostatnim ogłoszeniu giełda Coinbase poinformowała o zmianie polityki inwestycyjnej, która ma odzwierciedlać zaangażowanie firmy w przyszłość kryptowalut i technologii blockchain.

Zobowiązaliśmy się zainwestować 500 mln USD naszych środków pieniężnych i ich ekwiwalentów. W przyszłości przeznaczymy również 10% kwartalnego dochodu netto na zróżnicowany portfel aktywów kryptograficznych. Oznacza to, że możemy stać się pierwszą spółką giełdową, która posiada Ethereum, aktywa Proof of Stake, tokeny DeFi i wiele innych aktywów kryptograficznych obsługiwanych na naszej platformie

Coinbase

Inwestycje Coinbase będą oparte na łącznych powierniczych saldach kryptowalut — co oznacza, że ​​to klienci będą kierować strategią inwestycyjną giełdy Coinbase. Inwestycje będą stale wdrażane w ciągu kilku lat przy użyciu strategii uśredniania kosztów w dolarach. Giełda zamierza inwestować długoterminowo i dokona zbycia tylko w wybranych okolicznościach, takich jak wycofanie aktywów z platformy. Wszystkie transakcje będą realizowane za pośrednictwem platformy Coinbase lub innych miejsc, aby uniknąć konfliktu interesów z klientami.

coinbase giełdy

Dodaj opinię