bitbay gieldy 710x100

Coinbase Pro dodaje Dogecoina

Profesjonalna giełda kryptowalut Coinbase Pro, poinformowała o dodaniu Dogecoina (DOGE). Wsparcie dla DOGE będzie ogólnie dostępne we wspieranych jurysdykcjach Coinbase. Handel rozpocznie się w czwartek 3 czerwca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (PT).

Po ustaleniu wystarczającej podaży DOGE na platformie, rozpocznie się handel w parach DOGE –USDDOGE -BTC, DOGE –EURDOGE –GBP i DOGE -USDT. Zostanie on uruchomiony w trzech fazach : post-only, limit-only i pełny handel.

Przewidywany czas rozpoczęcia handlu DOGE to czwartek 3 czerwca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (PT), pod warunkiem spełnienia warunków płynności.

DOGE nie jest jeszcze dostępny na Coinbase.com ani za pośrednictwem mobilnych aplikacji konsumenckich. Jeśli i kiedy ta obsługa zostanie dodana, Coinbase poinformuje w osobnym ogłoszeniu.

Dogecoin (DOGE) powstał w 2013 roku jako lekka alternatywa dla tradycyjnych kryptowalut, takich jak Bitcoin. Nazwa Dogecoin i logo Shiba Inu są oparte na memie. W przeciwieństwie do Bitcoina, który ma być rzadki, Dogecoin jest celowo obfity — co minutę wydobywa się 10 000 nowych monet i nie ma maksymalnej podaży.

coinbase baner do rejestracji

Dodaj opinię