Prezes giełdy Coinbase Brian Armstrong, zapowiedział że w ciągu najbliższych 6-8 tygodni na platformę zostanie dodana kryptowaluta Dogecoin (DOGE).
Informacji tej Armstrong udzielił podczas rozmowy o wynikach za I kwartał 2021 roku. Oświadczył przy tym również, że ma nadzieję iż Coinbase stanie się giełdą, która jako pierwsza dodaje nowe projekty.
Planujemy wprowadzić DOGE na giełdę w ciągu najbliższych sześciu do ośmiu tygodni.
Na ten moment nowe kryptowaluty dodawane na Coinbase są wnikliwie prześwietlane pod kątem bezpieczeństwa. Ostatnio jednak giełda wstawiła projekty, takie jak Internet Computer (ICP) , The Graph (GRT ) i Ampleforth Governance Token (FORTH) i były to pierwsze projekty dodane przez Coinbase bez wolumenu.
Armstrong powiedział, że zdaje sobie sprawę z istniejących zaległości w dodawanych aktywach i dodał, że giełda pracuje nad przyśpieszeniem tego procesu.