bitbay gieldy 710x100

Coinbase dodaje nowy token FORTH

Coinbase obsługuje Ampleforth Governance Token (FORTH) na Coinbase.com oraz w aplikacjach Coinbase na Androida i iOS. Klienci Coinbase mogą teraz kupować, sprzedawać, konwertować, wysyłać, odbierać lub przechowywać FORTH. FORTH jest dostępne we wszystkich regionach obsługiwanych przez Coinbase, z wyjątkiem stanu Nowy Jork. Handel FORTH jest również obsługiwany w Coinbase Pro.

Ampleforth Governance Token (FORTH) to kryptowaluta, która zasila Ampleforth, protokół automatycznie dostosowujący podaż swojego natywnego tokena, AMPL, w odpowiedzi na popyt. FORTH jest tokenem zarządzania Ampleforth. Posiadacze FORTH mogą głosować nad proponowanymi zmianami w protokole Ampleforth lub delegować swoje głosy przedstawicielom, którzy głosują w ich imieniu.

Uruchomienie tokena FORTH zostało ogłoszone wczoraj, 21 kwietnia. Twórcy projektu poinformowali również o planowanym airdropie dla wszystkich portfeli, które miały kiedykolwiek styczność z natywnym tokenem AMPL. O swoje tokeny FORTH użytkownicy będą mogli ubiegać się przez cały rok.

coinbase giełdy

Dodaj opinię