bitbay gieldy 710x100

Coinbase dodaje nowe tokeny na platformę Pro

Platforma Coinbase Pro przeznaczona dla profesjonalnych traderów dodała ostatnio kilka nowych aktywów: CHZ, KEEP i SHIB. Od dzisiaj można też na giełdzie handlować Polkadot (DOT).

Wsparcie dla CHZ, KEEP i SHIB będzie ogólnie dostępne we wspieranych jurysdykcjach Coinbase z wyjątkiem Singapuru. CHZ i SHIB nie będą dostępne dla mieszkańców Nowego Jorku. Handel rozpocznie się w czwartek 17 czerwca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (PT) lub później, pod warunkiem spełnienia warunków płynności.

Chiliz (CHZ) : CHZ to token Ethereum, który zasila Socios.com, platformę, pozwalającą użytkownikom handlować tokenami, aby pokazać swoje wsparcie dla profesjonalnych drużyn sportowych. Tokeny na Socios.com — zwane Fan Tokens — umożliwiają użytkownikom zdobywanie nagród i promocji, a także mogą być wykorzystywane do wpływania na decyzje zespołu poprzez popularne głosowanie na blockchainie Chiliz.

Keep Network (KEEP) : KEEP to token Ethereum, który zasila Keep Network, platformę mającą na celu łączenie publicznych łańcuchów bloków z prywatnymi danymi. Jednym z pierwszych produktów Keep Network jest token Ethereum reprezentujący 1 bitcoin, zwany tBTC. Keep Network umożliwia użytkownikom wpłacanie bitcoinów i realizowanie tokenów tBTC, które mogą być następnie wykorzystywane w ekosystemie Ethereum bez scentralizowanych pośredników.

Shiba Inu (SHIB) : Shiba Inu (SHIB) to token, który aspiruje do bycia opartą na Ethereum alternatywą dla Dogecoina (DOGE), popularnego memecoina. W przeciwieństwie do Bitcoina, którego zaprojektowano tak, aby był rzadki, SHIB jest celowo obfity – z krążącą podażą w wysokości jednego biliarda. Ekosystem tokenów Shiba Inu wspiera projekty, takie jak inkubator sztuki NFT i rozwój zdecentralizowanej giełdy o nazwie Shibaswap.

coinbase giełdy

Dodaj opinię