bitbay gieldy 710x100

Coinbase dodaje nowe tokeny: GTC, MLN, AMP

Od dziś Gitcoin (GTC), Enzyme (MLN) i Amp (AMP) są dostępne na Coinbase.com oraz w aplikacjach Coinbase na Androida i iOS. 

Klienci Coinbase mogą teraz handlować, wysyłać, odbierać lub przechowywać GTC, MLN i AMP we wszystkich regionach obsługiwanych przez Coinbase, z wyjątkiem GTC w stanie Nowy Jork. GTC, MLN i AMP nie będą obsługiwane w Singapurze.

Gitcoin ( GTC )
Gitcoin (GTC) to token Ethereum, który umożliwia zarządzanie społecznością platformy Gitcoin. Platforma została zaprojektowana w celu finansowania i koordynowania rozwoju oprogramowania open source za pomocą nowatorskich środków, takich jak finansowanie kwadratowe.

Enzyme ( MLN )
MLN to token Ethereum, który obsługuje Enzyme (wcześniej znany jako Melon Protocol), protokół, który ma na celu ułatwienie zarządzania zasobami w łańcuchu dla ekosystemu DeFi. MLN umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i eksplorowanie strategii inwestycyjnych DeFi (zwanych „skarbcami”) przy jednoczesnym filtrowaniu według historycznych wyników i profili ryzyka. 

Amp ( AMP )
Amp to token Ethereum, którego celem jest „zabezpieczenie płatności w sieci Flexa, dzięki czemu są one natychmiastowe i bezpieczne”. Jeśli płatność BTC lub ETH nie powiedzie się z powodu niepotwierdzonych lub długich czasów transakcji, „zabezpieczenie Amp może zamiast tego zostać zlikwidowane w celu pokrycia strat”, podczas gdy sprzedawca otrzymuje płatność w formie fiat, potencjalnie zapewniając większe gwarancje dla obu stron.

coinbase giełdy

Dodaj opinię