bitbay gieldy 710x100

Coinbase dodaje ANKR, CRV i STORJ

Giełda Coinbase obsługuje teraz Ankr (ANKR), Curve DAO Token (CRV) i Storj (STORJ) na Coinbase.com oraz w aplikacjach Coinbase na Androida i iOS. Klienci Coinbase mogą teraz kupować, sprzedawać, konwertować, wysyłać, odbierać lub przechowywać ANKR, CRV i STORJ. ANKR, CRV i STORJ są dostępne we wszystkich regionach obsługiwanych przez Coinbase, z wyjątkiem CRV w stanie Nowy Jork. Coinbase Pro obsługuje również transakcje ANKR, CRV i STORJ.

Ankr (ANKR)
ANKR to token Ethereum, który zasila Ankr, rozproszoną platformę obliczeniową, której celem jest ułatwienie programistom wdrażania i korzystania z różnych łańcuchów bloków. Token ANKR może być używany do płacenia za usługi w Ankr, takie jak wdrażanie węzłów, a także działa jako zachęta dla uczestników sieci.

Curve DAO Token (CRV)
CRV to token Ethereum, który zasila Curve.fi, zdecentralizowaną wymianę i protokół zautomatyzowanego animatora rynku. Protokół ma na celu ułatwienie wymiany między podobnymi tokenami ERC-20, głównie stablecoinami (takimi jak USDC i DAI) oraz tokenami Bitcoin opartymi na Ethereum (takimi jak WBTC i renBTC).

Storj (STORJ)
STORJ to token Ethereum, który zasila zdecentralizowaną sieć pamięci masowej w chmurze o nazwie Tardigrade. Po przesłaniu przez użytkownika pliku do Tardigrade fragmenty każdego pliku są dystrybuowane do globalnej sieci niezależnych węzłów. Gdy ktoś zażąda pliku, jest on następnie bezpiecznie rekompilowany i udostępniany do pobrania. 

coinbase baner do rejestracji

Dodaj opinię