bitbay gieldy 710x100

Coinbase dodaje 1inch, Enjin Coin, NKN oraz Origin Token

Od wczoraj Coinbase obsługuje 1 inch (1INCH), Enjin Coin (ENJ), NKN (NKN) i Origin Token (OGN) na Coinbase.com oraz w aplikacjach Coinbase na Androida i iOS. Klienci Coinbase mogą teraz kupować, sprzedawać, konwertować, wysyłać, odbierać lub przechowywać 1INCH, ENJ, NKN i OGN. Nowo dodane kryptowaluty są dostępne we wszystkich regionach obsługiwanych przez Coinbase, z wyjątkiem 1INCH i ENJ w stanie Nowy Jork. Coinbase Pro również obsługuje transakcje 1INCH, ENJ, NKN i OGN .

1inch (1INCH) to token Ethereum, który zasila, zdecentralizowaną giełdę, której celem jest oferowanie „najlepszych kursów poprzez odkrywanie najbardziej wydajnych miejsc wymiany we wszystkich wiodących DEX-ach”. 

Enjin Coin (ENJ) to token Ethereum, którego celem jest „ułatwienie osobom fizycznym, firmom i markom korzystania z niewymienialnych tokenów (NFT)”.

NKN (NKN) to publiczny łańcuch bloków, którego celem jest wykorzystanie zachęt ekonomicznych do motywowania użytkowników Internetu do udostępniania połączeń sieciowych i wykorzystywania niewykorzystanej przepustowości. NKN ma być siecią do budowania zdecentralizowanych aplikacji w sposób, który usprawnia transmisję danych i łączność peer-to-peer.

Origin Token (OGN) to token Ethereum, który zasila platformę Origin, której celem jest zasilanie zdecentralizowanych i peer-to-peer rynków. OGN może być używany do obstawiania, zarządzania i reklamowania na platformie Origin.

coinbase giełdy

Dodaj opinię