bitbay gieldy 710x100

CEO Binance rozdaje DOGE i wyjątkową Teslę

CEO Binance ogłosił promocję, w której do wygrania jest niestandardowa DOGE Tesla i 50 000 dolarów w DOGE. Promocja ma związek z ponownym uruchomieniem wypłat DOGE na Binance.

Użytkownicy którzy chcieliby wziąć udział w promocji muszą spełnić kilka warunków określonych w tweecie opublikowanym przez „CZ”. Po pierwsze należy podać dalej tego tweeta, następnie dołączyć do osób obserwujących profile „CZ”, giełdy Binance oraz Elona Muska.

Ponadto trzeba posiadać zweryfikowane konto na giełdzie Binance i napisać dlaczego wybiera się nagrodę w postaci samochodu Tesla lub 50 tyś. dolarów w DOGE.

Akcja potrwa od dzisiaj tj. 29 listopada 2021 roku do 13 grudnia 2021 roku. Szczegółowe warunki promocji zostały opublikowane na stronie Binance.

Zespół Binance wybierze jedną osobę, która otrzyma Teslę oraz drugą, która wygra 50 tyś. dolarów. Zwycięzca może zdecydować się na otrzymanie równowartości 50 000 USD w BNB zamiast Tesli Model 3.

Problemy z Dogecoinem na Binance

Niefortunny zbig okoliczności sprawił, że coś co zaczęło się jako prosta aktualizacja doprowadziło do problemów technicznych i ponownego wysłania transakcji DOGE do 1674 użytkowników Binance. W skutek czego giełda została zmuszona do całkowitego odbudowania portfela DOGE.

Wspólnie z zespołem wsparcia Dogecoin, giełda Binance przez 17 dni pracowała nad przywróceniem wypłat. Od dziś wypłaty DOGE są ponownie w pełni otwarte.

binance gif

Dodaj opinię