bitbay gieldy 710x100

Bybit umożliwi handel Notcoinem (NOT)

Giełda kryptowalut Bybit oficjalnie ogłosiła plany wprowadzenia handlu NOT na swojej platformie w przyszłym tygodniu.

Rozpoczęcie handlu Notcoinem jest zaplanowane na 16 maja, natomiast możliwość wypłaty środków będzie dostępna od 17 maja. Wpłaty i wypłaty będą realizowane za pośrednictwem The Open Network, a handel będzie prowadzony przy użyciu zautomatyzowanego narzędzia handlowego. Ponadto 16 maja zewnętrzny portfel kryptowalutowy Telegram, Wallet, również dołączy NOT do swojej aplikacji.

Bybit stawia na Notcoin, który został uruchomiony w styczniu 2024 r. jako darmowa gra typu play-to-earn na Telegramie. Użytkownicy mogą zdobywać nagrody poprzez interakcję z ikonami monet w grze. Kryptowaluta NOT jest oparta na blockchainie TON i została stworzona przez Sasha Plotvinova, założyciela Open Builders, zespołu odpowiedzialnego za grę.

Notcoin zyskał dużą popularność na Telegramie po uruchomieniu gry, mimo że jego token, NOT, nie jest jeszcze notowany na giełdach kryptowalut. Giełda OKX planuje zaprezentować Notcoina podczas nadchodzącego wydarzenia Jumpstart Mining 13 maja. Podczas tego wydarzenia posiadacze Toncoina (TON) będą mogli stawiać swoje tokeny i otrzymać w zamian nagrody w NOT.

Pomimo entuzjazmu w społeczności Notcoin, należy pamiętać, że wydarzenie OKX Jumpstart Mining ma ograniczenia co do uczestnictwa, a niektórzy użytkownicy, np. z Chin kontynentalnych, Hongkongu i Korei, nie kwalifikują się do udziału. Jednak projekt Notcoin odnotowuje ogromną popularność, mając miliony użytkowników na Telegramie i platformie X.

Dodaj opinię