coinbase baner

OPINIE OPIS

9 opinii o „BuyCoinNow”

 1. Zlodzieje I type, kupilem za 4000zl a dostalem za 3600zl!! Dobrze ze wplacalem testowo no tego dnia wplacilem lacznie 50tys a u tychzlodziei stracil by ogromna kwote!
  HRRRRR, TFFFUUUUU !

  Odpowiedz
  • Każda platforma ma jakieś opłaty, w przypadku BCN fee wynosi 6,99%- które jest dosyć konkurencyjne- i ta informacja widnieje w lewym górnym rogu na stronie głównej od kiedy pamiętam. Kiedy rozpoczynasz transakcję jest pokazana finalna kwota, którą się kupuje i ona zawiera już wszystkie opłaty. Nie ma żadnych innych ukrytych kwot którymi by Cię obciążyli, procent także nie wzrasta z wielkością transakcji i utrzymuje się na poziomie 6.99% bez względu na wielkość kupowanych BTC.

   Odpowiedz
 2. korzystam czasami i nie miałem żadnych problemów z transakcjami, zawsze w wyznaczonych godzinach wspomnianych na ich stronie. chyba jedna z lepszych opcji, żeby szybko kupić btc

  Odpowiedz
 3. A ja z kolei polecam buycoinnow, nigdy nie miałem żadnych problemów z transakcjami, wszstko śmiga bez zarzutu. Bezpieczny serwis, ciągle dodają nowe metody płatności, nic tylko korzystać.

  Odpowiedz
 4. nie polecam ! raz czekałem 4 dni na transkację ! gdybym nie napisał 10wiadomości pewnie nie dostałbym nawet BTC ! teraz znowu czekam długo, nie polecam ! nie nie nie nie nie nie nie polecam ! dno !

  Odpowiedz
  • A kupowałeś jako zarejestrowany użytkownik? Ja osobiście nigdy nie miałem problemów, ale zawsze kupuję z mojego konta. Obstawiam, że transakcje trwają dłużej jeśli nie jesteś zalogowany

   Odpowiedz

Dodaj opinię