bitbay gieldy 710x100

BuyCoinNow

Buy Coin Now

BuyCoinNow jest procesorem płatności kryptowalutowych, który działa na zasadzie kantoru internetowego umożliwiającego zakup Bitcoina za pośrednictwem kart kredytowych, przelewu bankowego czy dotpay. Spółka zarządzająca serwisem jest zarejestrowana w Londynie.

Transakcji na BuyCoinNow można dokonywać bez rejestracji, natomiast po założeniu konta użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu m.in. do historii transakcji czy faktur.

Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut

11 opinii o “BuyCoinNow”

 1. ciężko było znaleźć kantor BTC który by mi odpowiadał, ale buycoinnow wydaje się być najrozsądniejszą z dostępnych opcji, póki co wszystko w porządku, płatności przechodzą bez problemu, weryfikacja szybka i prosta, dobry kontakt z supportem, jednym słowem polecam

  Odpowiedz
 2. buycoinnow.com – polecam . Szybka weryfikacja, transakcja również bezproblemowo . Wszystko jasno i klarownie opisane na stronie . Świetna opcja by kupić bitcoin za pln

  Odpowiedz
 3. Zlodzieje I type, kupilem za 4000zl a dostalem za 3600zl!! Dobrze ze wplacalem testowo no tego dnia wplacilem lacznie 50tys a u tychzlodziei stracil by ogromna kwote!
  HRRRRR, TFFFUUUUU !

  Odpowiedz
  • Każda platforma ma jakieś opłaty, w przypadku BCN fee wynosi 6,99%- które jest dosyć konkurencyjne- i ta informacja widnieje w lewym górnym rogu na stronie głównej od kiedy pamiętam. Kiedy rozpoczynasz transakcję jest pokazana finalna kwota, którą się kupuje i ona zawiera już wszystkie opłaty. Nie ma żadnych innych ukrytych kwot którymi by Cię obciążyli, procent także nie wzrasta z wielkością transakcji i utrzymuje się na poziomie 6.99% bez względu na wielkość kupowanych BTC.

 4. korzystam czasami i nie miałem żadnych problemów z transakcjami, zawsze w wyznaczonych godzinach wspomnianych na ich stronie. chyba jedna z lepszych opcji, żeby szybko kupić btc

  Odpowiedz
 5. A ja z kolei polecam buycoinnow, nigdy nie miałem żadnych problemów z transakcjami, wszstko śmiga bez zarzutu. Bezpieczny serwis, ciągle dodają nowe metody płatności, nic tylko korzystać.

  Odpowiedz
 6. nie polecam ! raz czekałem 4 dni na transkację ! gdybym nie napisał 10wiadomości pewnie nie dostałbym nawet BTC ! teraz znowu czekam długo, nie polecam ! nie nie nie nie nie nie nie polecam ! dno !

  Odpowiedz
  • A kupowałeś jako zarejestrowany użytkownik? Ja osobiście nigdy nie miałem problemów, ale zawsze kupuję z mojego konta. Obstawiam, że transakcje trwają dłużej jeśli nie jesteś zalogowany

Dodaj opinię