bitbay gieldy 710x100

Bittrex uruchomił aplikację mobilną

aplikacja bittrex

Giełda Bittrex Global udostępniła aplikację mobilną możliwą do pobrania na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą skorzystać z pełnej funkcjonalności platformy Bittrex na swoim smartfonie w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do Internetu.

Dzięki aplikacji można wygodnie i bezpiecznie przechowywać swoje kryptowaluty na specjalnie do tego zaprojektowanych cyfrowych portfelach. Handel w aplikacji ma być przyjemnym doświadczeniem dzięki intuicyjnej platformie. Bittrex dołożył również wszelkich starań, aby aplikacja zachowywała wszelkie standardy bezpieczeństwa jakich użytkownicy mogą oczekiwać od rzetelnej giełdy kryptowalut.

Bittrex Global to platforma udostępniająca możliwość handlu kryptowalutami w wielu miejscach na całym świecie. Wywodzi się od giełdy Bittrex, która swoje usługi oferuje klientom ze Stanów Zjednoczonych. Bittrex został założony przez trzech inżynierów do spraw cyberbezpieczeństwa, dlatego na platformie przywiązuje się ogromną rolę do tego aspektu cyfrowych walut. Na Bittrex Global można handlować ponad 250 kryptowalutami oraz tokenami i cały czas dodawane są nowe, w tym także te najbardziej ostatnio popularne, tokeny DeFi.

Bittrex tworząc aplikację mobilną podąża zgodnie z trendem wyznaczanym przez dzisiejszą erę wszechobecnej cyfryzacji. Klienci wręcz wymagają aby giełda kryptowalut udostępniała swoją platformę także w wersji mobilnej. Handel na smartfonie staje się coraz powszechniejszy ze względu na wygodę i dostępność praktycznie wszędzie na całym świecie.

Dodaj opinię