coinbase baner

Bittrex Global

Bittrex

Rejestracja Opis

16 opinii o „Bittrex Global”

 1. Witam mam problem z logowaniem na bittrexa.Pokazuje mi że login lub hasło jest niepoprawne mimo że ok miesiąc temu się normalnie logowaniem.Wciskam odzyskanie hasła i dostaje komunikat, że dostanę maila z instrukcją zmiany hasła A na mailu cisza nic nie przychodzi.Macie jakieś pomysły co jest grane?

  Odpowiedz
 2. bittrex to lipa . kontakt z supportem to mordęga …. blokady z byle powodów rezygnuje z bittrexa po tym jak stracilem konto z 200$ moze to nie wiele. ale dobrze ze stracilem tylko tyle … i wyciagne z tego wnioski.

  Odpowiedz
 3. Safex jest zablokowany, jak Bóg mi świadkiem, jeżeli do piątku nie pozwolą mi go wysłac na portfel zewnętrzny zgłaszam sprawę do prokuratury.

  Odpowiedz
 4. witam,
  ja też mam na bitrrex coiny SAFEX i są zablokowane. Nie mogę ich sprzedać, zamienić czy wypłacić. Support nie odpisuje.

  Odpowiedz
 5. Mam zablokowane konto na Bittrex od tygodnia !
  Nie mogę wypłacić środków a nawet ich zamienić na inną kryptowalutę !

  Disable Account pod pretekstem dłuższej weryfikacji dokumentów …

  Ile może trwać weryfikacja ja się pytam ? ? ?

  Odpowiedz
 6. Trochę do mnie nie dociera jak Bittrex może zablokować od tak sobie konto użytkownika!!!
  Dlaczego nie można przelewać środków na inne giełdy czy wypłacać? Ciśnie się tylko jedna odpowiedź na usta..

  Odpowiedz
 7. Witam. Mam na tej giełdzie LTC chciałbym je wyplacic. Mam konto bez wyrefikacji i pisze , że osiągnąłem limit dzienny wypłaty tylko że ja nie robiłem żadnych przelewów. Dodam że nie chce u nich weryfikować konta i podawać im moich danych. Czy w tej sytuacji mogę jakość wypłacić srodki od nich.

  Odpowiedz
 8. Brak możliwości wypłaty z giełdy swoich altow po wprowadzeniu bez uprzedzenia swoich chorych zasad z weryfikacją, mam konto od sierpnia z możliwością wypłaty 0. Dokładnie tak, wysłałem dokumenty do weryfikacji 1 listopada, później kolejne emaile z danymi i co nadal blokada na wypłatę. Dla mnie to jest szwindel, oszustwo i kradzież przez giełdę bittrex.

  Odpowiedz
 9. rozumiem ze napiszecie odpowiednio wczesniej post zeby byl czas na przelanie swoich coinow wycofywanych z bitterexa i jak czytam codziennie wasze wiadomosci to nie przegapie

  Odpowiedz
 10. Giełda z dużą ilością kryptowalut. Przez cały czas dodają jakieś nowe ale uwaga, też dość często usuwają stare. Polecam dla tych co lubią wynajdywać perełki w niszowych walutach.

  Odpowiedz

Dodaj opinię