bitbay gieldy 710x100

bitsdaq logo opinie

Giełda Bitsdaq jest partnerem amerykańskiej platformy Bittrex w Singapurze, Makao i Kanadzie. Bitsdaq działa od stycznia 2019 roku. Założycielem giełdy jest Ricky Ng, posiadający wieloletnie doświadczenie w biznesie internetowym.

Jednym z głównych celów giełdy Bitsdaq jest dostarczanie innowacyjnych, nowych projektów azjatyckim użytkownikom na bezpiecznej platformie, zapewnianej dzięki współpracy z Bittrex. Giełda jest też dostępna w wielu innych rejonach świata, w tym w Polsce.

Dzięki wykorzystaniu technologii i autorytetu giełdy Bittrex, platforma Bitsdaq od początku swojego działania oferuje usługi na najwyższym, światowym poziomie. Bitsdaq wykorzystuje najlepsze w praktyce procesy KYC i AML, dając użytkownikom jedną z najlepszych platform transakcyjnych w regionie azjatyckim i potencjał dostępu do rynków globalnych.

Na platformie można handlować w wielu parach kryptowalutowych. Jak na razie nie są dostępne waluty fiat, ale giełda planuje ich wprowadzenie w dalszych etapach działalności.

1 opinia o “Bitsdaq”

Dodaj opinię