bitbay gieldy 710x100

Bitmex uruchomił kontrakty z BNB, Polkadot i Yearn Finance

Giełda BitMEX poinformowała o otwarciu trzech nowych kontraktów terminowych z Binance Coin (BNB), Polkadot (DOT) oraz Yearn Finance (YFI).

Handel rozpoczął się dziś rano o godzinie 5:00. Wszystkie nowe rynki są notowane z parach z Tetherem (USDT).

Dźwignia maksymalna dla kontraktów z Yearn Finance oraz Polkadot to 50x, natomiast w przypadku Binance Coin 66,67x.

Binance Coin to natywny token globalnej giełdy Binance uruchomiony w trakcie ICO w 2017 roku. BNB utrzymuje się od dłuższego czasu w pierwszej dziesiątce najlepszych kryptowalut, zajmując obecnie pozycję siódmą.

Polkadot to projekt uruchomiony bardzo niedawno, bo w połowie 2020 roku. Jego głównym założeniem jest stworzenie całkowicie zdecentralizowanej sieci. Polkadot umożliwia łączenie różnych blockchainów, które mogą przesyłać pomiędzy sobą dane i aktywa. Polkadot bardzo szybko zyskała uznanie inwestorów i znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych kryptowalut w niecałe pół roku po uruchomieniu projektu.

Yearn Finance to platforma skupiająca usługi dla rozwoju branży zdecentralizowanych finansów (DeFi). Projekt powstał w lutym 2020 roku i wpisał się idealnie w silny trend popularności wszystkiego co w swojej nazwie lub opisie zawierało frazę DeFi. Obecnie YFI znajduje się na 46 pozycji w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji.

Dodaj opinię