bitbay gieldy 710x100

bitmarket24 zamknięte

11 opinii o “BitMarket24”

 1. odpowiedzi na email 4-30 godzin !! Skandal !!!!! ciagle zacinanie sie Emaili potwierdzajacych wyplate login itd Dramat !!!!!!!!!

  Odpowiedz
 2. UWAGA ! na giełde BitMarket24.pl
  Mam u nich konto od dobrych dwóch lat, chwaliłem sobie do wchłonięcia tej giełdy przez zagraniczną giełdę.
  Miałem konto zweryfikowane już wcześniej za pośrednictwem przelewów z mojego konta bankowego. Dziś wpłaciłem gotówkę na ich konto, kupiłem połowę bitcoina i bez żadnego ostrzeżenia zablokowali mi konto pod pretekstem weryfikacji! Nie mogę nawet przesłać moich zakupionych bitcoinów na inną giełdę, bo wołają o skan dowodu osobistego. Żenada i dno totalne… Sprawa została już zgłoszona za przywłaszczenie bitcoinów i poniesione straty niemożności handlowania na uprzednio już zweryfikowanym koncie. Nie dam baranom dowodu.

  Komentarz ku przestrodze!

  Odpowiedz
 3. Od początku jestem na tej giełdzie i więcej nie potrzebuje. Najważniejsze kasa praktycznie od razu na koncie, nawet w weekendy, niskie opłaty i oczywiście czat.

  Odpowiedz
 4. Świetna giełda. Przede wszystkim wyróżnia ją ekspresowe księgowanie wpłat PLN 24/7 (nawet w święta i weekendy), bez prowizji i limitów wielkości wpłaty.

  Dodatkowo chyba jako jedyna z większych w Polsce giełd nie miała do tej pory żadnej awarii, ani włamu, a działa już ponad 2 lata na rynku.

  Ma głęboki i dynamiczny rynek i dobry support i chyba najniższe prowizje w Polsce z rozróżnieniem ofert na maker i taker.

  Szczerze polecam!

  Odpowiedz

Dodaj opinię