bitbay gieldy 710x100

BitMarket wprowadza adresy zgodne z SegWit

Polska giełda kryptowalut  BitMarket poinformowała, że dzisiaj tj. 13 marca o godz. 23:00 nastąpi zmiana adresów portfeli do wpłat BTC na zgodny z technologią SegWit. Wpłaty na stare adresy będą akceptowane tylko do 31 marca, po tym czasie będą obowiązywać tylko nowe adresy.

We wtorek 13 marca o godzinie 23:00 nastąpi zmiana adresów portfeli do wpłat BTC na zgodny z technologią SegWit. Wprowadzana zmiana będzie poprzedzona godzinną przerwą w księgowaniach wpłat oraz realizacją wypłat BTC.
Implementacja SegWit poprawia ogólną przepustowość w sieci Bitcoin, pomaga także w obniżeniu opłat za transakcje przesyłania BTC. Dla wszystkich naszych użytkowników, wraz z wprowadzeniem adresów BTC zgodnych z technologią SegWit oferujemy przez kolejne 7 dni od ich wprowadzenia bezpłatną realizację rozsądnej ilości wypłat BTC bez względu na typ adresu docelowego.

Wpłaty wykonane na dotychczasowe adresy portfeli BTC będą automatycznie księgowane wyłącznie raz dziennie do 31 marca. Prosimy jednak o dokonywanie wpłat wyłącznie na nowe adresy, dostępne w zakładce WPŁAĆ BTC.

Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę, że w przypadku niepoprawnej wysyłki Bitcoin Cash (BCC) na adres SegWit BTC, środki nie będą mogły zostać odzyskane, powodując ich trwałą stratę. Zmiany wprowadzane przez SegWit są niekompatybilne z Bitcoin Cash i nie można uzyskać dostępu do środków, które zostały utracone w ten sposób.
Prosimy o zachowanie szczególnej uwagi na wykonywane wpłaty.

<span class="su-quote-cite">BitMarket</span>

Dodaj opinię