bitbay gieldy 710x100

09.07.2019 r. giełda ogłosiła zakończenie działalności na skutek utraty płynności finansowej.

Giełda BitMarket została stworzona przez twórców AfterMarket.pl, największej giełdy domen internetowych w Europie Środkowej. Giełda spełnia standardy bezpieczeństwa wymagane od giełd kryptowalut. Nad bezpieczeństwem serwerów czuwają specjaliści, a środki klientów trzymane są bezpiecznie w zimnym portfelu (cold wallet).

Dostęp do swojego konta na giełdzie można zabezpieczyć poprzez mechanizm uwierzytelniania drugiego poziomu (2FA). Założenie konta na giełdzie jest darmowe. Płacisz jedynie niską prowizję od przeprowadzonych transakcji.

Giełda posiada zaawansowane zlecenia: Stop Loss i Take Profit. Jest możliwość handlu z dźwignią do 1:10. Na giełdzie można również zarabiać dzięki kontraktom swap o stałym oprocentowaniu.
Pożyczając środki inwestorom zarabiasz niezależnie od zmian kursu.

23 opinie o “BitMarket”

 1. Szanowni Użytkownicy,
  Z przykrością informujemy, że w skutek utraty płynności, z dniem 08.07.2019 roku, Serwis Bitmarket.pl/net został zmuszony zakończyć swoją działalność. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach.

  No to pieknie – pieniedzy pewnie nie odzyskam …

  Odpowiedz
 2. Jestem na tej giełdzie od 2015 roku i nie miałem nigdy większych problemów. Dobre wsparcie konsultantów. Po czterech latach doświadczeń mogę śmiało polecic.

  Odpowiedz
  • Śmiało właśnie jak się obudzisz to się dowiesz że nas wydymali, też 4 lata tam byłem i RIP 20k

  • Zachciało wam się hazardu to teraz macie zachłanne uzależnione cymbały..

  • I dlatego ja nikogo nigdy nie polecam. Nie wystawiam też ocen na Allegro i Opineo. Polecasz kogoś, a na drugi dzień ten ktoś wywija taki numer jak bitmarket wczoraj. (wczoraj się zawinęli jakby ktoś nie wiedział)

 3. Zarejestrowałem się na BitMarket w trakcie ostatniej bańki i według mnie dla początkujących graczy jest idealna dzięki swojej przejrzystości. Dodatkowo można pobawić się dźwignią BTC, ogólnie – spoko giełda do handlowania na parze PLN lub EUR :))

  Odpowiedz
 4. Jestem bardzo zadowolony z tej giełdy BitMarket .Jestem z nimi od samego początku nie mam powodów do lamentu.Polecam.

  Odpowiedz
 5. Wypłata BTC kosztuje ok. 70 zł. natomiast sama giełda płaci kilkanaście procent tej kwoty do sieci BTC. W rezultacie przelew czeka na potwierdzenie, a giełda zarabia kosztem ryzyka użytkownika, którego pieniądze utknęły w sieci. Przykład: blockchain.info/tx/2d7fe6671149cbf057277942be519abd2219e4c157d994c99bd60a41fe2ab302 to jest moja transakcja, która czeka w sieci na potwierdzenie i czeka…. i czeka… bo bitmarket zapłacił sieci BTC 15% tego co ode mnie pobrał za przelew.

  Jeśli będzie duży ruch ceny w dół, w bitmarket będzie zawsze gwarantowana awaria. Zlecenia nie będą wchodzić, strona się nie ładuje. Straty murowane. W tym czasie BM może oczywiście sprzedać Twoje coiny na innej giełdzie i odkupić taniej, po czym wróci do pełnej sprawności. Po dwóch ponad latach mam serdecznie dość tej giełdy, odradzam ją ze szczerego serca każdemu. Wolę nieco wyższe prowizje ale nie ścierpię dziadowania. Zrobiłem im 381 tys. Eur obrotu w ostatnie 30 dni i nie chcę ani złotówki więcej.

  Odpowiedz
 6. Totalny SHITs,weryfikacja trawa juz kilka dni,nie odpowiadaja na pytania,kontakt przez telefon ciagle niemozliwy,probowalem zaladowac Etherium,obecnie nie przyjmuja,–takim palantom powierzac swoje pieniadze,to trzeba miec odwage,.!/moze ktos ma adres jakiejs ciekawej gieldy,bo ja juz stracilem koncepce,-w Internecie prawie wszystkie maja b.zle opinie,..

  Odpowiedz
  • Dzwoniłem kiedyś i dodzwoniłem się bez problemu od kilku lat jestem na tej giełdzie i nie miałem powodu do narzekań w porównaniu do innych serwisów. A jeśli chodzi o support to na odpowiedź nie czekałem nigdy dłużej niż 20 minut a czasami odpowiedź uzyskiwałem już po kilku minutach. Księgowanie środków też błyskawiczne po wysłaniu potwierdzenia często nie dłużej niż 10 minut i środki miałem zaksięgowane

 7. przez 2 godziny środki LTC były gdzieś w kosmosie, nie dało się wypłacić ani sprzedać, support pisał że wszystko ok, a później dali komunikat że potrzebują przerwy bo nie panują nad niczym, zawijam się z tego g

  Odpowiedz
 8. Historia tego serwisu to: włamanie, cofanie licznika, błędy w dźwigni, awarie i ściemnianie z komunikatami.
  Mają jakieś stare i bardzo niebezpieczne rozwiązanie gdzie trzymają bitcoin do czego sami się przyznali na forum.
  Nie polecam.

  Odpowiedz
 9. Na giełdzie BitMarket możemy kupować i sprzedawać kryptowaluty, a także grać z dźwignią za pożyczone pieniądze. Są też kontrakty swap, które są formą inwestycji pozwalającą na uzyskiwanie systematycznego zarobku, dzięki dostarczaniu środków dla inwestorów handlujących na rynku z dźwignią.

  Odpowiedz
 10. Korzystam od dawna , najlepsza polska giełda , rewelacyjny kontakt z suportem , dostosowanie indywidualne do obsługi firm , można na swap od czasu do czasu mieć 100% lub więcej rocznie.

  Odpowiedz

Dodaj opinię