bitbay gieldy 710x100

bitFlyer wprowadza funkcję „Instant Buy” i jeszcze bardziej ułatwia kupowanie kryptowalut

instantbuy

Nowa funkcja pozwoli użytkownikom bitFlyera kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej, debetowej i lokalnych metod natychmiastowego przelewu

Giełda kryptowalut bitFlyer ogłosiła uruchomienie nowej funkcjonalności swojej platformy sprzedażowej – Instant Buy. Dostępna w aplikacji i na desktopie pozwoli użytkownikom kupić wirtualne waluty prosto od bitFlyera przy pomocy karty kredytowej, debetowej lub lokalnych metod szybkich transferów takich jak Sofort, iDeal i GiroPay.

Instant Buy został stworzony dla tych użytkowników, którzy poszukują najszybszej i najłatwiejszej metody kupowania kryptowalut, a także dla rozpoczynających swoją przygodę z wirtualnymi pieniędzmi, którzy chcą mieć kompleksowe rozwiązanie kupna, przechowywania i zabezpieczenia swoich inwestycji.

Andy Bryant, Co-head i COO w bitFlyer Europe powiedział: Instant Buy to najnowszy dodatek do platformy kupna i sprzedaży. Jest częścią planu, aby stworzyć łatwiejsze, szybsze i bardziej przejrzyste user experience do kupowania kryptowalut. Poprzez podobieństwo do tradycyjnych platform e-commerce chcemy przybliżyć wirtualne waluty większej grupie odbiorców, ale także zapewnić doświadczonym użytkownikom szybszą i lepszą metodę kupowania krypto.

Inne ważne funkcje Instant Buy:

  • Stworzony dla osób poszukujących najszybszej i najprostszej metody kupna kryptowalut, a także dla początkujących, którzy chcą mieć kompleksowe rozwiązanie do kupna, przechowywania i zabezpieczania swoich inwestycji.
  • Pozwala kupować kryptowaluty (również te mniej popularne altcoiny jak Lisk, Monacoin czy Ethereum Classic) bezpośrednio z platformy bitFlyer po ustalonej z góry cenie.
  • Wszystkie opłaty związane z przetwarzaniem płatności są widoczne. bitFlyer nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, oprócz tych, które mogą być naliczane przez zewnętrznych dostawców płatności.

bitFlyer otworzył swoją działalność w USA w listopadzie 2017 roku, kilka miesięcy później – w styczniu 2018 – w Europie, obie spółki są całkowicie zależne od japońskiej firmy matki. Od 2014 roku bitFlyer to jedna z najbezpieczniejszych giełd wymiany kryptowalut, której zaufały miliony na całym świecie, oraz jedyna, która dostała licencję na prowadzenie działalności w tym samym czasie w Japonii, Europie oraz USA. Ponadto została uznana za jedną z 10 giełd, które nie fałszują swoich wskaźników obrotów.

***

O bitFlyer EUROPE S.A.

bitFlyer EUROPE S.A. jest spółką całkowicie zależną od BitFlyer, Inc., wiodącej giełdy kryptowalut i rozwiązań blockchain z siedzibą w Japonii. Europejskie biuro znajduje się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany dla klientów europejskich, którzy kupują i sprzedają wirtualne waluty. 

Dodaj opinię