bitbay gieldy 710x100

bitFlyer uruchomił aplikację mobilną w Europie

bitflyer app

Giełda kryptowalut bitFlyer ogłosiła uruchomienie własnej aplikacji w Europie i USA. Aplikacja, dostępna za darmo zarówno na urządzenia IOS, jak i Android, pozwoli użytkownikom kupować i sprzedawać Bitcoiny (BTC), Ethereum (ETH), Litecoiny (LTC), Bitcoin Cash (BCH),  Ethereum Classic (ETC), Monacoiny (MONA) oraz Lisk (LISK).

Aplikacja bitFlyer ułatwi kupno i sprzedaż kryptowalut, jednocześnie zachowując te same solidne standardy weryfikacyjne co strona bitFlyer.

Uruchomienie aplikacji jest najnowszym posunięciem w głównej strategii rozwoju firmy na rynkach europejskim i amerykańskim, bowiem aplikacja jest już dostępna dla milionów klientów bitFlyer w Japonii, gdzie bitFlyer jest jedną z najdłużej działających giełd kryptowalut.

Od 21 do 27 października nowi klienci, którzy pobiorą aplikację bitFlyer i zarejestrują nowe zweryfikowane konto, otrzymają równowartość 10 EUR w bitcoinach bez wymaganego depozytu.

bitFlyer app została stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy wolą nawigację ze smartfona; w jeszcze łatwiejszy sposób mogą teraz kupować i sprzedawać wirtualne waluty. Obecni użytkownicy bitFlyer mogą zalogować się do aplikacji przy użyciu danych swojego konta, natomiast osoby rozpoczynające przygodę z wymianą kryptowalut mogą zarejestrować się, podając adres e-mail i wprowadzając odpowiednie informacje do procedur KYC w celu złożenia depozytu i rozpoczęcia wymiany.

bitflyier app

Jakie funkcjonalności zawiera bitFlyer app?

  • Użytkownicy widzą ceny w czasie rzeczywistym, dostają powiadomienia o sytuacji na rynku i mają dostęp do najnowszych informacji z branży bez opuszczania aplikacji

  • Użytkownicy mogą z łatwością śledzić zyski i straty, przeglądać historię transakcji i wizualizację portfolio

  • Użytkownicy mogą zeskanować QR kod, by łatwo dostawać i wysyłać wirtualne waluty za pomocą aplikacji bitFlyer

O bitFlyer EUROPE S.A.

bitFlyer EUROPE S.A. jest spółką całkowicie zależną od BitFlyer, Inc., wiodącej giełdy kryptowalut i rozwiązań blockchain z siedzibą w Japonii. Europejskie biuro znajduje się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany dla klientów europejskich, którzy kupują i sprzedają wirtualne waluty. Strona bitFlyer EUROPE S.A.: https://bitflyer.com/en-eu

Dodaj opinię