bitbay gieldy 710x100

Bitfinex dodaje nowe tokeny: RLC, RCN, REP, TRX, ELF, AID i SNGLS

Zagraniczna giełda kryptowalut Bitfinex dodała grupę nowych tokenów na swoją platformę:

  • iExec (RLC) znajdujący się na 100 miejscu w rankingu CoinMarketCap z kapitalizacją przekraczającą 251 mln $ i ceną jednostkową 3,18 $.

iExec (RLC) ma na celu zapewnienie rozproszonym aplikacjom działającym na blockchain skalowalnego, bezpiecznego i łatwego dostępu do usług, zestawów danych i zasobów komputerowych, których potrzebują. Technologia ta opiera się na inteligentnych umowach Ethereum i pozwala budować wirtualną infrastrukturę chmury, która zapewnia usługi obliczeniowe o wysokiej wydajności na żądanie.

  • Rcoin (RCN) znajdujący się na 1380 miejscu zestawienia pod względem kapitalizacji.

Rcoin International LTD to grupa firm, produktów i usług, która powstała po wielu latach pracy w branży e-commerce. Głównym celem Rcoin jest nauczenie ludzi, jak zarabiać na globalnym boomie internetowym, oraz pomaganie im w uzyskaniu finansowej niezależności.

  • Augur (REP) znajdujący się na 33 pozycji rankingu CoinMarketCap z kapitalizacją ponad 1 mld $ i ceną jednostkową 93,84 $.

Augur (REP) jest w pełni zdecentralizowaną, otwartą platformą rynku prognozowania, która ma zrewolucjonizować sposób gromadzenia i agregowania konsensusu informacji. Prognozy Augura dostarczają potężnych danych predykcyjnych – możesz myśleć o aktualnej cenie rynkowej dowolnego udziału w dowolnym rynku jako szacunku prawdopodobieństwa, że ​​taki wynik rzeczywiście wystąpi w realnym świecie.

  • Tron (TRX) będący obecnie na 14 miejscu w zestawieniu CoinMarketCap z kapitalizacją sięgającą prawie 5 mld $ i ceną jednostkową 0,07 $.

Tron (TRX) dąży do skonstruowania globalnego systemu rozrywki o nieograniczonej treści, wykorzystującego technologię blockchain. Ten protokół pozwala każdemu użytkownikowi swobodnie publikować i przechowywać własne dane. Emisja, obieg i handel aktywami cyfrowymi poprzez zdecentralizowaną samorządność, stanowi podstawę dystrybucji i subskrypcji treści, tym samym wzmacniając twórców treści, jak również tworząc zdecentralizowany ekosystem rozrywki.

  • Aelf (ELF) znajduje się na 57 miejscu w rankingu z kapitalizacją ponad 489 $ i ceną jednostkową 1,96 $.

Aelf (ELF) to zdecentralizowana, samodzielnie rozwijająca się sieć przetwarzania w chmurze. Aby stworzyć infrastrukturę blockchain dla różnych komercyjnych wymagań, Aelf zapewnia wysoce wydajny wielobazowy system przetwarzania równoległego z komunikacją między łańcuchami i samodoskonalącym się zarządzaniem.

  • SingularDTV (SNGLS) zajmuje 117 pozycję w zastawieniu CoinMarketCap z kapitalizacją ponad 188 mld $ oraz ceną 0,31 $.

SingularDTV (SNGLS) to studio rozrywkowe bazujące na blockchain, stanowiące podstawę zdecentralizowanej branży rozrywkowej. Budując przyszłość zarządzania prawami, finansowaniem projektów i dystrybucją typu peer-to-peer, platforma SingularDTV daje artystom i twórcom potężne narzędzia do zarządzania projektami od rozwoju do dystrybucji.

  • AidCoin (AID) token bazujący na ERC20, który ma stać się preferowaną metodą dokonywania darowizn w przejrzysty sposób, za pośrednictwem blockchaina Ethereum i dostępu do ekosystemu usług świadczonych przez platformę AIDChain.

Wszystkie tokeny dostępne są w parach z BTC, ETH i USD.

Dodaj opinię