bitbay gieldy 710x100

Bitclude to teraz Egera

Na piątkowym wydarzeniu został ogłoszony rebranding giełdy Bitclude, która od teraz będzie nosić nazwę Egera.

W zeszły piątek w Warszawie na wydarzeniu “Made in Blockchain Meetup” został ogłoszony rebranding giełdy Bitclude. Nowa nazwa giełdy to od teraz Egera, jednak jak powiedział COO spółki Tomasz Limiszewski zmiany będą zakrojone dużo szerzej niż nowe logo i nazwa giełdy.

Egera to nie tylko platforma wymiany kryptowalut, to cały ekosystem, który łączy w sobie owoce dwóch lat pracy, czyli transparentny portfel “Gringott.io” i hub rozliczeniowy “BC Payments”.

Tomasz Limiszewski

Rebranding wynika z dwóch lat pracy i ukończenia działań związanych z nowym ekosystemem, łączącym produkty i spółki z grupy Let’s Fintech Group. Na piątkowym spotkaniu został ogłoszony plan rozwoju grupy, który będzie się opierał na uzyskaniu licencji bankowej oraz na stworzeniu platformy do uruchamiania nowych projektów.

Jak można przeczytać na nowej stronie internetowej: „Od ponad 9 lat zajmujemy się zabezpieczaniem rynków i platform finansowych związanych z kryptowalutami. Zebraliśmy całe nasze doświadczenie, wszystkie idee i poglądy. Tak powstała Egera”.

Na stronie Egera można znaleźć zakładkę „Giełda Bitclude” co oznacza że użytkownicy bez problemu mogą zalogować się na platformie używając podanych przy rejestracji danych.

Bitclude jest platformą wymiany kryptowalut funkcjonującą na polskim rynku od 2019 roku. Giełda jako pierwsza w Polsce zdobyła wpis do rejestru Małych Instytucji Płatniczych. Na platformie zarejestrowanych jest obecnie 30 000 użytkowników.

Sezon na rebranding

To już kolejna giełda na polskim podwórku, która w ostatnim czasie ogłosiła rebranding. Na początku listopada na taki krok zdecydowała się giełda BitBay, która po całkowitym odświeżeniu szaty graficznej nosi teraz nazwę Zonda. Podobnie jak w przypadku Bitclude, Zonda ma wnieść nie tylko nowe logo i nazwę ale również nowe usługi i ekosystem przeznaczony dla klientów giełdy.

Dodaj opinię