bitcantor.com
Oceń
2,30 głosów:176

Loading...

20 opinii o „BITCANTOR”

 1. A czy ktoś z was , specjaliści od krypto , raczył wbić w google adres pod jakim znajduje się ta zacna firma ?Pewnie nie bo po co. Bo jak by wbił to by wiedział że pod tym adresem działa firma która hurtowo obsługuje różne spółki, udzielając im swojego adresu. Nawet nie będziecie mieli gdzie jechać komuś dać w pysk , jak wam wasze btc zapie…….. !

 2. Zakupiłam 4 dni temu BTC na portfelu brak środków do dziś pisałam maila podałam id transakcji i do dziś brak odpowiedzi nie polecam bo to lipny kantor

 3. na litecoiny czekam juz od 9h
  zero transakcji jakiejkolwiek w chainie nie widac nadal !!!

  dobre pytanie zadal kolega zong,
  bo te nicki innych brzmia troche fejkowo , waldi dawid, magda xD, wojtek eryk miroslaw kazik xD

 4. Dla mnie to jakaś masakra – wpłaciłem środki 31-10-2017 i do dzisiaj nie mam ani środków ani BTC. Dwukrotnie składana reklamacji mailowo, bezskutecznie, wciąż o to samo pytają (ID transakcji). Chyba będę musiał tam dzwonić. Nie tak powinna wyglądać obsługa. Zdecydowanie NIE POLECAM!

 5. Bitcantor to platforma umożliwiająca transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowalut Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum bez zbędnych formalności i rejestracji! Bez problemów wykonasz transakcję do kwoty 4000 PLN bez REJESTRACJI, a sposób jakim otrzymasz środki zależy od Ciebie.

  Po rejestracji swojego konta oraz jego weryfikacji można uzyskać korzystniejszy kurs wymiany, wyższe limity pojedynczych transakcji, a dzięki uzupełnionymi danymi osobowymi każda kolejna transakcja zajmie tylko kilka sekund.

 6. Najlepszy kantor z jakiego dotychczas korzystałam. Bezpieczny i ekspresowy – czyli dwie najważniejsze cechy posiada 🙂
  Wrócę na pewno!

 7. Oczywiście kantor godny uwagi działający błyskawicznie, dobre ceny krypto, natychmiastowa realizacja, bezpieczeństwo dla nas klientów to najważniejsze

 8. Zleciłem zakup LTC, po chwili dostałem maila z informacją, że podałem błędny adres portfela. Po przesłaniu poprawnego LTC wylądowały u mnie w kilka minut!
  SUPER

Dodaj opinię