coinbase baner

BitBay zmienia regulamin i usuwa FuturoCoin ze swojej platformy

bitbay futurocoin delisting1

Giełda BitBay poinformowała o najnowszych zmianach na swojej platformie. Zaktualizowaniu uległ regulamin giełdy, z którego zostały usunięte zapisy §3 pkt 6-9, które zastąpi Polityka odzyskiwania kryptowalut i tokenów. Nowy regulamin giełdy można przeczytać na stronie BitBay.

Ponadto giełda poinformowała o planowanym zakończeniu obsługi walut FuturoCoin (FTO) oraz KZCash (KZC). Całkowite wycofanie się z obsługi tych kryptowalut nastąpi z dniem 1.03.2021 r.

Z uwagi na niestabilność sieci oraz niepewną przyszłość projektów Futurocoin (FTO) oraz KZCash (KZC) informujemy, że 1 marca 2021 zostanie całkowicie zakończona obsługa tych kryptowalut. Koniecznie zapoznaj się z harmonogramem delistingu FTO i KZC poniżej.

Harmonogram

29.07.2020 – Zablokowanie możliwości wpłaty FTO oraz KZC.

30.07.2020 – Zamknięcie rynków w parach z FTO I KZC oraz anulowanie wystawionych ofert.

30.09.2020 – Zablokowanie możliwości samodzielnych wypłat.
Co ważne, po tej dacie:
🔹Wypłaty będą realizowane raz w miesiącu po wcześniejszym kontakcie z naszym supportem.
🔹Środki znajdujące się na Twoim koncie w walucie FTO lub KZC zostaną zdeponowane na ujemnie oprocentowanym rachunku depozytowym. Ujemne oprocentowanie wynosi 20% miesięcznie. Oznacza to, że w przypadku wypłaty za każdy miesiąc (licząc od października) liczba FTO lub / i KZC zostanie pomniejszona o 20%. Przykładowo zlecając wypłatę w październiku otrzymasz o 20% mniej FTO / KZC. Jeśli zdecydujesz się na wypłatę dopiero w listopadzie – suma do wypłaty zostanie pomniejszona o 40%. Szczegóły sprawdź w Polityce odzyskiwania kryptowalut i tokenów.

01.03.2021 – Całkowite zakończenie obsługi FTO i KZC. Brak możliwości wypłat

BitBay

Dodaj opinię