bitbay gieldy 710x100

BitBay wprowadza wpłaty gotówkowe w ponad 4000 sklepach Żabka i Freshmarket

Wpłaty gotówkowe dostępne są również dla niezweryfikowanych użytkowników.

System giełdy generuje kupon do wydrukowania, który należy okazać kasjerowi w sklepie Żabka lub Freshmarket. Do wpłaty potrzebna jest karta KIK, którą można wyrobić w wybranym sklepie, również w trakcie pierwszej wpłaty gotówkowej na konto BitBay. Po okazaniu kuponu, kasjer pobiera gotówkę wraz z prowizją i wydaje paragon, będący potwierdzeniem wpłaty.

BitBay pobiera prowizję w wysokości 2% wartości wpłaty. W Żabkach do kwoty 500 PLN prowizja wynosi 1,89 PLN, a w sklepach Freshmarket – 0,99 PLN do kwoty 500 PLN. Powyżej tej kwoty, w obu sklepach prowizja wynosi 0,4% wartości wpłaty.

zabka_freshmarket

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. Innowacyjna platforma, świetny support i wiele pomocnych narzędzi dla klientów zagwarantowały im pozycję numer jeden na rynku. Niektóre z wprowadzonych przez nich udogodnień to ekspresowe wpłaty na Poczcie Polskiej, wypłaty z bankomatów, karta debetowa do konta umożliwiająca użytkownikom płatności w sklepach i restauracjach oraz wpłaty kartami kredytowymi.

Dodaj opinię