bitbay gieldy 710x100

BitBay udostępnił usługę OTC

otc bitbay

BitBay umożliwił realizację zlecenia kupna i sprzedaży kryptowalut po najlepszym kursie dzięki usłudze OTC.

11 lutego BitBay poinformował uruchomieniu usługi OTC dla par krypto-fiat pozwalającej użytkownikom na przeprowadzanie transakcji o wysokiej wartości jednym kliknięciem.

Usługa OTC BitBay służy do kupna i sprzedaży dużych ilości kryptowalut za ustaloną cenę, w formie pozarynkowej transakcji blokowej. To globalny system przeznaczony przede wszystkim dla klientów instytucjonalnych, dający dostęp do znacznej ilości zasobów cyfrowych wycenianych w PLN, EUR, USD oraz innych walutach fiat.

Technologia stojąca za BitBay OTC pozwoli użytkownikom na korzystanie z licznych puli płynności, gwarantując możliwość realizacji zamówienia. Ponadto, zautomatyzowane RFQ wyświetli informację o bieżącej cenie z dokładnością mierzoną w milisekundach, w dowolnym momencie przed zatwierdzeniem wymiany.

Dodatkowo, BitBay zapewnia dostęp do usług jednej z wiodących izb rozliczeniowych wyspecjalizowanej w obsłudze transakcji kryptowalutowych, czyniąc współpracę z BitBay bezpieczną, szybką i rzetelną. Współpraca z domem clearingowym pozwala klientom indywidualnym na uzyskanie instytucjonalnej obsługi i dostępu do rynków zasobów cyfrowych z całego świata bez konieczności przesyłania choćby złotówki do BitBay.

Jakie są zalety BitBay OTC?

– Możliwość kupna i sprzedaży dużych ilości krypto za ustaloną cenę, jednym kliknięciem.

– Globalny dostęp do szerokiej oferty kryptowalut wycenianych w PLN, EUR, USD, GBP i innych walutach fiat.

– Wycena zamówienia w kilka milisekund pozwalająca na podjęcie decyzji o najkorzystniejszej wymianie.

– Zautomatyzowany transfer środków bezpośrednio na konto BitBay umożliwiający korzystanie z kryptowalut natychmiast po finalizacji zamówienia.

Dodaj opinię