bitbay gieldy 710x100

BitBay to teraz Zonda!

Giełda BitBay przeszła rebranding, od teraz platforma nosi nazwę Zonda.

Platforma BitBay przeszła całkowitą transformację zyskując nową nazwę i zdecydowanie unowocześniony wygląd. Nowa giełda tak mówi o sobie: „Jesteśmy Zonda. Dawno temu ludzie dokonywali płatności muszlami. Potem zastąpiono je miedzią i złotem. Dziś mamy kryptowaluty. Wierzymy jednak w to, że ich sposób wymiany nie musi się zmieniać. Dlatego, tak jak kiedyś, stworzyliśmy giełdę. Dzięki nam możesz dołączyć do ponad miliona osób zarabiających na handlu pieniędzmi nowej generacji. Tymi, które znasz, ale nie i tylko.”

Zonda oferuje swoim użytkownikom funkcje wymiany kryptowalut na giełdzie, śledzenie kursów, a także naukę inwestowania za pomocą Akademii Zonda. Dla sprzedawców giełda oferuje narzędzie Zonda Pay pozwalające płacić za zakupy kryptowalutami.

Na stronie Zonda znajdziemy historię powstania i rozwoju giełdy, począwszy od założenia pierwszej platformy przez Sylwestra Suszka w 2014 roku. Następnie rok później została uruchomiona nowa wersja platformy z rozszerzoną obsługą kryptowalut oraz nowym biurem w Amsterdamie. W 2016 roku rozpoczęły się prace nad trzecią wersją platformy, zespół liczył już wtedy 70 osób.

Obecnie zespół zarządzający giełdą całkowicie różni się od znanego wszystkim Polakom na przestrzeni czasu, przede wszystkim nie ma w nim założyciela platformy Sylwestra Suszka. Giełda informuje, że choć wygląd platformy całkowicie się zmienił, to dane do logowania pozostają te same.

bitbay to Zonda

Dodaj opinię