bitbay gieldy 710x100

BitBay organizuje zbiórkę świąteczną na prezenty dla dzieci

Polska giełda kryptowalut BitBay po raz kolejny angażuje się w działalność charytatywną. Tym razem organizuje zbiórkę świąteczną BTC na zakup prezentów dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. To nie tylko innowacyjna platforma, świetny support oraz wiele narzędzi dla traderów, ale także zespół ludzi angażujący się w działalność branżową i charytatywną.

Po sukcesie zeszłorocznej zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której, po raz pierwszy w historii, BitBay udostępnił możliwość wsparcia fundacji w Bitcoinach, tym razem giełda postanowiła zrobić coś dobrego na święta. Dlatego BitBay wraz ze swoim partnerem Bitcantor rozpoczyna zbiórkę BTC dla podopiecznych Domu Dziecka Tęcza w Katowicach. Zbiórka trwa od 30 listopada do 15 grudnia 2016 roku. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup zabawek i przedmiotów, które dzieci umieściły w swoich listach do Świętego Mikołaja. Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie.
Zbiórka Bitcoinów dla Domu Dziecka Tęcza to szansa na to, aby zrobić coś dobrego i wywołać uśmiech na twarzach dzieci. To również możliwość zaangażowania społeczności Bitcoina w słusznej sprawie. Zespół giełdy BitBay ma nadzieję, że jak najwięcej osób weźmie udział w zbiórce i wesprze ten szczytny cel.

Dodaj opinię