bitbay gieldy 710x100

BitBay dodaje do swojej oferty Neumark – token Neufund

neumark bitbay

Od dziś na BitBay.net są dostępne tokeny Neumark. Tym samym BitBay staje się pierwszą giełdą kryptowalut z wewnętrzną wymianą walut fiat, na której inwestorzy z całego świata mogą nabyć unikalne tokeny, jednocześnie biorąc udział w sukcesie Neufund.

Po ogłoszeniu 2 sierpnia współpracy z Neufund, giełda kryptowalut BitBay oznajmiła dzisiaj, że umożliwia zakup tokenu Neumark (NEU), stwarzając tym samym możliwość wymiany NEU na złotówki, euro, dolary oraz Bitcoiny.

“Jako przedsiębiorca, widzę ogromny potencjał w projekcie, jakim jest Neufund, ponieważ łączy on zalety IPO, ICO jak i również Venture Capital. Z przyjemnością udostępniamy go naszym użytkownikom, aby mogli go nabyć na naszej giełdzie za waluty fiat.”, mówi Sylwester Suszek, założyciel platformy BitBay.

“Cieszymy się, że nasz token jest dodawany do giełdy BitBay. Dzięki temu NEU po raz pierwszy jest dostępny w parach z walutami Fiat.”, komentuje Piotr Stroiński, VP of Secondary Markets at Neufund.

Neumark to token o standardzie implementacji ERC-20, z maksymalną ilością 1 500 000 000 NEU. Jego obecna cena wynosi około 0,5 USD. Największą dotychczasową wartość osiągnął w styczniu tego roku, kiedy jedna jednostka była warta 2,5 USD. Obecnie jego market cap jest wyceniany na ponad 13 000 000 USD. Warto przy tym zauważyć, że wartość NEU wynika z dwóch obszarów profitów.

Pierwszym jest czerpanie przez posiadaczy NEU korzyści z inwestowania w Equity Token Offering (ETO). ETO to nowy sposób pozyskiwania finansowania, umożliwiający wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwom emitowanie tokenów udziałowych, które dają prawa swoim inwestorom i emitentom podobne do praw udziałowych. Po zakończeniu procesu ETO, platforma Neufund wylicza success fee i dzieli ją między udziałowców tokenu.

Drugim jest silna relacja NEU z Neufund, jego rozwojem, a także z portfolio. Będąc posiadaczem tokenów Neumark, stajesz się w współwłaścicielem platformy (również niewielkiej ilości kiedykolwiek przeprowadzonego ETO), dzięki czemu uczestniczysz w generowanych przychodach Neufund.

Współpraca BitBay i Neufund ułatwi inwestorom dostęp do Security Tokenów i umożliwi im prostą i bezpośrednią wymianę inwestycji na waluty fiducjarne.

“Celem naszej współpracy z Neufund jest sprawienie, aby tokeny udziałowe stały się bardziej osiągalne. Pokazując, że są częścią codziennych operacji, chcemy edukować inwestorów zarówno o ETO jako modelu pozyskiwania funduszy, jak i o możliwościach technologii blockchain.” – podsumowuje Patryk Kadlec, VP i Chief of Business Development w BitBay.

Dodaj opinię