bitbay gieldy 710x100

BitBay dementuje plotki o bankructwie

Na skutek błędu systemowego jaki pojawił się wczoraj na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay, na niektórych kontach miało miejsce podwójne zaksięgowanie środków po czym część użytkowników wypłaciła te środki w postaci kryptowalut. Jak podkreśla BitBay sytuacja dotyczy niewielkiego procentu kont i w skali całej giełdy jest to minimalna strata.

co do podwójnie zaksięgowanych środków. Wczoraj, na skutek błędu systemu bankowego, miała miejsce sytuacja podwójnego zaksięgowania środków na niewielkiej liczbie kont. W zdecydowanej większości przypadków salda zostały wyrównane od razu. Kilku użytkowników faktycznie wypłaciło dodatkowe środki w postaci krypto. Podkreślamy jednak, że dotyczy to niewielkiej kont (poniżej 40) i w skali naszej giełdy jest to minimalna strata, która nie doprowadza nas wcale to trudnej sytuacji finansowej.

Raz jeszcze chcemy podkreślić, że nasza giełda nie bankrutuje, a depozyty naszych użytkowników są bezpieczne. Wpłaty i wypłaty we wszystkich walutach są realizowane na bieżąco.

BitBay

 

1 opinia o “BitBay dementuje plotki o bankructwie”

Dodaj opinię