bitbay gieldy 710x100

Binance zmniejsza limit wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników

Giełda Binance poinformowała o planowanym zmniejszeniu dziennego limitu wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników do 0,06 BTC.

Dzienne limity wypłat zostaną dostosowane do 0,06 BTC dla kont, które przeszły tylko podstawową weryfikację konta. Ta zmiana obowiązuje natychmiast w przypadku nowych rejestracji kont i będzie obowiązywać dotychczasowych użytkowników w fazach rozpoczynających się od 2021-08-04, a kończących się 2021-08-23.

Wielkie zmiany ostatnio zachodzą na giełdzie Binance i zwiastują nieuchronne zbliżanie się do przejścia na działalność w pełni regulowaną. Od 19 lipca dla nowych użytkowników maksymalna dźwignia na kontraktach terminowych została pomniejszona do 20x, istniejące konta zostaną również objęte tymi zasadami w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Prezes Binance Changpeng Zhao (CZ), otwarcie wypowiada się o tym, że chce aby giełda była rozpoznawana przez regulatorów na całym świecie.

„Chcemy być wszędzie licencjonowani” – powiedział dziennikarzom Changpeng Zhao, mówiąc, że chce „wszędzie współpracować z organami regulacyjnymi”.

Ponadto szykuje się wielka zmiana na stanowisku CEO Binance. CZ powiedział na wtorkowej konferencji prasowej: „Zawsze jest pula kandydatów, którzy mogą mnie zastąpić. Szukamy kogoś z silnym zapleczem regulacyjnym, aby wkroczył i został dyrektorem generalnym”.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię