bitbay gieldy 710x100

Binance uruchamia Initial Games Offering (IGO)

Giełda Binance postanowiła uruchomić Initial Games Offering (IGO) czyli kolekcje NFT z najlepszych projektów gier dostępnych wyłącznie na Binance NFT.

IGO są przeznaczone tylko i wyłącznie do gier, a cała zawartość będzie składać się z zasobów w grze, takich jak przepustki wczesnego dostępu, bronie i przedmioty, ekskluzywne kosmetyki i skórki Binance oraz wiele więcej.

Od czasu uruchomienia platformy Binance NFT w czerwcu tego roku, wprowadzonych zostało ponad 10 kolekcji gier NFT, które zyskały szeroką popularność i atrakcyjność. Większość z tych kolekcji wyprzedała się w ciągu kilku sekund, a niektóre osiągają nawet 23- krotność ceny początkowej na rynku wtórnym. 

DeRace oficjalnie wystartuje 26 października 2021 r.

Pierwszy projekt z serii Initial Games Offering, DeRace wystartuje jeszcze w październiku będzie zawierał:

  • 10 rodzajów NFT, w tym pięć zwykłych koni i pięć koni Binancian.

  • NFT w sprzedaży to bilety DeRace NFT Horse Tickets, które można wymienić na konia DeRace NFT Horse, zasób „graj, aby zarobić”, z którego będziesz mógł korzystać w grze.

  • Dzięki biletowi DeRace NFT Horse Ticket otrzymasz możliwość otrzymania konia DeRace NFT przed oficjalną premierą gry.

IGO będzie można kupić podobnie jak wszystkie inne NFT na platformie Binance NFT. Użytkownicy mogą zgłaszać chęć uruchomienia kolekcji IGO na Binance NFT. Giełda akceptuje projekty budowane na różnych łańcuchach, ale nie ukrywa że największe szanse mają projekty zbudowane na Binance Smart Chain oraz zwycięzcy programu Most Valuable Builder.

binance gif

Dodaj opinię