bitbay gieldy 710x100

Binance umieści SHIBA INU (SHIB) w Strefie Innowacji

Binance wprowadzi SHIBA INU (SHIB) do strefy innowacji i otworzy handel parami SHIB / BUSD i SHIB / USDT 2021-05-10 o godzinie 11:00 (UTC). Użytkownicy mogą teraz rozpocząć deponowanie SHIB w ramach przygotowań do handlu.

Co to jest SHIBA INU (SHIB)?
SHIBA INU (SHIB) to eksperyment polegający na zdecentralizowanym budowaniu społeczności i kolejna moneta memowa podobna do Dogecoin. SHIB jest natywnym tokenem SHIBA INU i będzie pierwszym tokenem, który zostanie wymieniony i użyty jako zachęta do korzystania z ShibaSwap, zdecentralizowanej giełdy.

Ostrzeżenie o ryzyku :
– Należy pamiętać, że w chwili pisania tego tekstu najlepsze portfele # 1 , # 2 i # 5 zawierają odpowiednio 50,5%, 7,0% i 3,0% całkowitej podaży.
– SHIB to stosunkowo nowy token, który stwarza większe niż normalne ryzyko i jako taki będzie prawdopodobnie podlegał dużej zmienności cen po notowaniu na Binance. Upewnij się, że stosujesz wystarczające zarządzanie ryzykiem, przeprowadziłeś własne badania dotyczące podstaw SHIB i w pełni rozumiesz projekt, zanim zdecydujesz się na handel tokenem.

Strefa innowacji to dedykowana strefa handlowa, w której użytkownicy mogą handlować nowymi, innowacyjnymi tokenami, które mogą mieć większą zmienność i stwarzać większe ryzyko niż inne tokeny.

binance baner do wpisów1

Dodaj komentarz