bitbay gieldy 710x100

Binance Spot jest teraz zintegrowany z TradingView

Platforma do tworzenia wykresów TradingView została zintegrowana z Binance Spot, co pozwoli użytkownikom na handel kryptowalutami bezpośrednio z poziomu tej aplikacji.

Binance Spot jest teraz zintegrowany z TradingView, platformą do tworzenia wykresów i handlu, która umożliwia użytkownikom przeprowadzanie analiz technicznych i fundamentalnych w kompleksowy sposób, efektywne zarządzanie transakcjami i uczenie się nowych strategii z aktywną społecznością.

Ta integracja pozwoli użytkownikom Binance handlować kryptowalutami na Binance Spot bezpośrednio w przeglądarce TradingView i aplikacjach komputerowych, łącząc się z platformą za pomocą ich kont Binance.

Jak połączyć TradingView z Binance Spot?

Żeby moc skorzystać z nowej funkcji należy połączyć konto Binance z TradingView. Jak to zrobić?

  • Krok 1: Zaloguj się na swoje konto TradingView i wybierz Binance jako brokera

W tym celu przejdź do interfejsu handlowego TradingView i przewiń w dół, aby zobaczyć listę dostępnych partnerów brokerskich. Jeśli nie widzisz [Binance] , kliknij [Zobacz wszystkich brokerów] , aby rozwinąć listę i wybierz [Binance] .

  • Krok 2: Zaloguj się na swoje konto Binance i przyznaj dostęp do TradingView

Kliknij [Autoryzuj] – [Kontynuuj] , aby przyznać TradingView dostęp do swojego konta Binance.

  • Krok 3: Rozpocznij handel na Binance za pomocą interfejsu TradingView

Zostaniesz przekierowany do interfejsu TradingView, aby rozpocząć handel. Twoja historia zamówień na Binance Spot zostanie automatycznie zsynchronizowana z Twoim kontem TradingView.

Dodaj opinię