bitbay gieldy 710x100

Binance rusza z drugą edycją Krypto Szkoły w Polsce

Powraca Krypto Szkoła Binance we współpracy z IKKS, studencką organizacją Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Binance, czołowy ekosystem blockchain i największa światowa giełda kryptowalut, rozpoczęła drugą edycję Krypto Szkoły w Polsce. To inicjatywa skierowana do osób pragnących zgłębić tajniki świata kryptowalut i technologii blockchain. Partnerstwo z IKKS, organizacją przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, dodaje temu przedsięwzięciu dodatkowego wymiaru.

Druga edycja Krypto Szkoły rozpoczęła się 7 listopada i potrwa miesiąc. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się na Binance, używając kodu KRYPTOSZKOLA, otrzymają 3 zadania dotyczące weryfikacji konta, pierwszej wpłaty i pierwszej transakcji, za co dostaną vouchery tokenowe o wartości 3 USDT każdy. Łącznie można zdobyć 9 USDT. Dodatkowo uczestnicy zyskają dostęp do 6 bezpłatnych kursów wprowadzających w świat blockchaina i kryptowalut. Tematyka obejmuje podstawy technologii blockchain, kryptowalut, decentralizacji, Web 3 i Metaverse, podstawy tradingu oraz strategie handlowe i inwestycyjne. Po ukończeniu kursów i zaliczeniu quizów każdy uczestnik otrzyma certyfikat NFT potwierdzający odbycie szkolenia.

Akcję wspiera IKKS, organizacja studencka, która już pod koniec października uczestniczyła w warsztatach dotyczących rynku kryptowalutowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, z udziałem około 185 studentów.

Dodatkowe informacje o Binance:
Binance to globalny lider w ekosystemie blockchain. W swojej ofercie posiada największą na świecie giełdę kryptowalut pod względem obrotów. Platforma Binance, obsługiwana przez miliony użytkowników, umożliwia handel kryptowalutami, dostęp do edukacji, danych branżowych i badań. Binance aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i inwestuje w rozwój rozwiązań zdecentralizowanych oraz infrastrukturalnych.

Dodaj opinię