bitbay gieldy 710x100

Binance Polska zacznie obsługiwać obywateli Belgii

Giełda Binance informuje, że belgijscy obywatele będą teraz obsługiwani przez spółkę Binance Polska.

Miło nam poinformować, że Binance Polska sp. z oo jest obecnie podmiotem świadczącym usługi Binance dla mieszkańców Belgii. W ten sposób Binance zapewnia, że ​​wywiązuje się ze swoich obowiązków regulacyjnych i może nadal świadczyć usługi belgijskim użytkownikom – pisze Binance w komunikacie.

Użytkownicy z Belgii będą mogli kontynuować korzystanie z usług giełdy, akceptując Regulamin korzystania z Binance Polska dla użytkowników z Belgii. Użytkownicy mogą również zostać poproszeni o przesłanie dokumentów niezbędnych w procedurze KYC, które są wymagane przez polskie wymogi regulacyjne.

Binance będzie nadal w stanie oferować usługi belgijskim użytkownikom zgodnie z lokalnymi wymogami regulacyjnymi, po tym jak w czerwcu giełda otrzymała od belgijskiego Urzędu ds. Usług i Rynków Finansowych (FSMA) nakaz zaprzestania wszystkich usług w kraju, powołując się na naruszenia wymogów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy. Głównym problemem było to, że giełda obsługiwała belgijskich użytkowników spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Urząd zostawił jednak giełdzie możliwość działania w Belgii za pośrednictwem „podmiotu prawnego podlegającego prawu innego państwa członkowskiego Europejskiego Obszaru Gospodarczego [EOG], należycie upoważnionego przez swoje macierzyste państwo członkowskie”. Giełda Binance wybrała do tego celu Polskę.

Dodaj opinię