bitbay gieldy 710x100

Binance od tygodnia blokuje wypłaty DOGE

Już ponad tydzień wypłaty Dogecoin są zablokowane na giełdzie Binance. Ostatnio CEO Binance podzielił się informacjami dlaczego tak trudno przywrócić wypłaty DOGE do normalności.

Główną przyczyną komplikacji dotyczących wypłat DOGE jest problem techniczny, który wystąpił podczas ostatniego procesu aktualizacji. Spowodował on niepoprawne ponowne wysłanie starych transakcji do 1674 użytkowników. 

Jak mówi CEO Binance:Problem wystąpił na Binance – a nie na innych platformach – ponieważ mamy inną konfigurację portfela technicznego dla DOGE, ze względu na liczbę naszych użytkowników.”

Od czasu wystąpienia incydentu giełda Binance ściśle współpracuje z DOGE Network, ale przywrócenie pełnej funkcjonalności może potrwać jeszcze tydzień, ze względu na konieczność całkowitego odbudowania portfela DOGE.

Wielu użytkowników okazuje, że problemy z wypłatami DOGE to nie jest standard techniczny jakiego oczekiwaliby od giełdy kryptowalut pokroju Binance. Jednakże CEO Binance przekonuje, że zespół ciężko pracuje nad przywróceniem normalności i zapewnia, że wszyscy poszkodowani mogą skorzystać z supportu dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Dogecoin dziesiątą największą kryptowalutą

Niezwykle popularny w ostatnim roku Dogecoin utrzymuje się w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut pod względem kapitalizacji. Cena DOGE przez minione 24 godziny rośnie o niecałe 0,5 %, ale w ciągu ostatnich siedmiu dni traci, podobnie jak większość cyfrowych walut. Kapitalizacja kryptowaluty wynosi obecnie prawie 29 miliardów dolarów.

Dogecoin został stworzony na bazie popularnego mema „doge” i zawiera wizerunek psa rasy Shiba Inu w swoim logo. Twórcami kryptowaluty są Billy Markus z Portland w stanie Oregon i Jackson Palmer z Sydney w Australii.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię