bitbay gieldy 710x100

Binance NFT Marketplace dodaje kolejne dzieła

“Bit Has Memories” Art Auction Premium Event będzie dostępny w Binance NFT Marketplace od 2021-08-06 11:00 (UTC) do 2021-08-13 11:00 (UTC).

To wydarzenie premium gromadzi 9 najlepszych artystów OG NFT, takich jak Krista Kim, Ali Sabet i Kefan404 , których kolekcjonerami są Kim Kardashian i inne gwiazdy oraz KOL, prezentując swoje ekskluzywne, autentyczne dzieła sztuki za pośrednictwem wirtualnej galerii na Binance NFT Marketplace.

Nagrody z aukcji
Zwycięzca licytacji każdego dzieła sztuki NFT otrzyma specjalną pamiątkę NFT podpisaną przez artystę.

O Kolekcji
W kolekcji prezentowane są trzy kluczowe tematy: granica, narracja cyfrowa i sztuka generatywna. Oferując łącznie 21 wysoce kolekcjonerskich dzieł sztuki, użytkownicy mogą cieszyć się niezliczoną ilością dzieł sztuki z różnych gatunków, formatów i technik.
Aby głębiej wniknąc w inspirację kolekcji, Bits są teoretycznie bezosobowe, ale stają się połączone z żywym światem fizycznym, gdy przejmują funkcję przechowywania wspomnień. Artyści poruszają się pomiędzy światem realnym i wirtualnym, gdzie ich ekspresja sztuki staje się pojemnikiem dla naszego wspólnego wewnętrznego dźwięku i wspomnień.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię