bitbay gieldy 710x100

Binance i Mastercard wprowadzają kartę prepaid w Brazylii

Giełda Binance i Mastercard ogłosiły wprowadzenie Binance Card w Brazylii. Ten bardzo ważny dla rozwoju Binance kraj, ma jeden z największych rynków krypto, nie tylko w Ameryce Łacińskiej, ale i na świecie. Od teraz w Brazylii dostępna jest karta Binance, tuż po wprowadzeniu jej w Argentynie w zeszłym roku. 

Karta prepaid Binance wydana przez Dock, umożliwi wszystkim obecnym i pszyszłym użytkownikom Binance w Brazylii robienie zakupów za kryptowaluty. Binance Card jest akceptowana wszędzie tam gdzie można płacić kartą Mastercard, czyli u ponad 90 milionów sprzedawców na całym świecie, zarówno w sklepach, jak i online. Produkt umożliwi Brazylijczykom robienie zakupów oraz płacenie rachunków używając kryptowalut, w tym Bitcoin i BNB.

Karta umożliwia automatyczną transakcję, w której kryptowaluty są wymieniane na walutę fiducjarną w czasie rzeczywistym w momencie zakupu. Dodatkową zaletą Binance Card jest możliwość zarobienia do 8% zwrotu gotówki w kryptowalucie za kwalifikujące się zakupy, oraz wypłacanie gotówki z bankomatów z zerową opłatą.

Użytkownicy mogą zarządzać swoją kartą z poziomu panelu administracyjnego Binance. Za jego pośrednictwem można sprawdzić historię transakcji oraz uzyskać dostęp do obsługi klienta za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego karty. Karta obsługuje w tym momencie płatności w 14 kryptowalutach.

„Brazylia jest niezwykle istotnym rynkiem dla Binance i będziemy nadal inwestować w nowe usługi dla lokalnych użytkowników, a także przyczyniać się do rozwoju ekosystemu blockchain i kryptowalut w tym kraju. Środki płatnicze są pierwszym i najbardziej oczywistym przykładem wykorzystania kryptowalut, a w kraju jest jeszcze wiele miejsca na wzrost adopcji. Wierzymy, że Binance Card jest znaczącym krokiem naprzód w zachęcaniu do szerszego wykorzystania kryptowalut i globalnej adopcji, a apetyt Brazylijczyków na innowacje sprawia, że ​​kraj ten jest doskonałym rynkiem dla tej premiery”, powiedział Guilherme Nazar, dyrektor generalny Binance w Brazylii.

Dodaj opinię