bitbay gieldy 710x100

Binance dodaje iExec RLC

Od dziś na zagranicznej giełdzie kryptowalut Binance można handlować kolejną kryptowalutą – iExec RLC (RLC). Dostępne pary to: RLC/BNB, RLC/BTC oraz RLC/ETH.

Celem iExec jest zapewnienie rozproszonych aplikacji działających w sieci szkieletowej ze skalowalnym, bezpiecznym i łatwym dostępem do usług, zestawów danych i zasobów komputerowych. Technologia ta opiera się na inteligentnych kontraktach Ethereum i pozwala budować infrastrukturę Virtual Cloud, która zapewnia usługi obliczeniowe o wysokiej wydajności na żądanie.

iExec opiera się na XtremWeb-HEP, dojrzałym, solidnym i otwartym oprogramowaniu Desktop Grid, które implementuje wszystkie potrzebne funkcje: odporność na awarie, wiele aplikacji, wielu użytkowników, hybrydową infrastrukturę publiczną/prywatną, wdrażanie obrazów wirtualnych, zarządzanie danymi, bezpieczeństwo i odpowiedzialność oraz wiele innych. Tokeny RLC zostaną wykorzystane w celu uzyskania dostępu do zasobów udostępnianych przez sieć rynku. Będzie to wyjątkowy sposób płatności dla dostawców aplikacji, dostawców serwerów i dostawców danych.

iExec RLC znajduje się obecnie na 86 miejscu w rankingu CoinMarketCap z kapitalizacją prawie 411 mln $ i ceną jednostkową 5,2 $.

Podaż całkowita: 86,999,785
Ilość monet w obiegu: 79,070,793

Dodaj opinię