bitbay gieldy 710x100

Binance dodaje BarnBridge (BOND) i Enzym (MLN)

Binance wprowadzi BarnBridge (BOND) i Enzyme (MLN) oraz otworzy handel dla par BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD i MLN/USDT 2021-07-05 o 06:00 (UTC).

Użytkownicy mogą zacząć wpłacać BOND i MLN w ramach przygotowań do handlu. Wypłaty dla BOND i MLN zostaną otwarte o godz. 06:00 2021-07-06.

Co to jest BarnBridge (BOND)?
BarnBridge to protokół instrumentów pochodnych skoncentrowany na ustrukturyzowanych produktach pożyczkowych stablecoin. Protokół umożliwia rozdzielenie plonów z farmingu na różne transze ryzyka i umożliwia użytkownikom deponowanie stablecoinów w pulach juniorów i seniorów. Deponenci w pulach uprzywilejowanych otrzymują stałe oprocentowanie, podczas gdy pule niższe są narażone na zwroty o zmiennej stopie procentowej, ale są motywowani tokenami BOND. Token BOND służy również jako token zarządzania dla platformy BarnBridge.

Co to jest Enzyme (MLN)?
Enzyme, wcześniej znany jako Melon Protocol, to menedżer zasobów w łańcuchu, który pozwala użytkownikom wdrażać strategie handlu kryptowalutami za pośrednictwem skarbców. MLN jest natywnym tokenem platformy i jest pośrednio opłacany jako opłaty za gaz przez użytkowników Enzyme w modelu tokenów odkupu i spalania.

binance baner do wpisów1

Dodaj opinię